Bodrum Gündem

MALİ MÜŞAVİRLERDEN DAYANIŞMA KAHVALTISI…

mali müşavirler odası manşet 1Bodrum Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, ilkini Turgutreis’te düzenledikleri dayanışma kahvaltılarının ikincisini eşsiz Bodrum manzarası ile Fiume Bodrum Restaurant’ta gerçekleştirdiler.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, meslektaşlar arası dayanışma kahvaltısının ikincisinde Fiume Bodrum Restoran’da bir araya geldiler.

Bodrum Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Barış Erdoğan, yoğun geçen sezonda bir parça nefes almak ve Bodrum’daki Mali Müşavirlerle bir araya gelmek için yarımada genelinde üç farklı bölgede kahvaltı organize ettiklerini belirtti.  Barış Erdoğan” Malumunuz Bodrum’da yazlık sezonda meslektaşlarımız oldukça yorucu günler geçiriyorlar. Bizler de haliyle kendileriyle fazla bir araya gelemiyoruz. Aramızdaki bağı güçlü tutmak ve sorunlarımızı, beklentilerimizi karşılıklı konuşmak için üç kahvaltı organize etmeyi düşündük. Bunlardan ilkini Turgutreis’te  geçtiğimiz Çarşamba günü yaptık. İkincisini bugün eşsiz Bodrum manzarası olan Fiume Bodrum Restaurant’ta yapıyoruz. Üçüncüsünü de Yalıkavak’ta  gelecek hafta Çarşamba günü yapacağız. Turgutreis’teki kahvaltıya Ortakent, Turgutreis, Gümüşlük bölgelerinde faaliyette bulunan Mali Müşavirler katılırken, buradaki kahvaltıya Konacık, Gümbet, Bitez, Merkez,Kızılağaç, Mumcular ve Torba civarında faaliyette bulunan mali müşavir arkadaşlar katıldı. Yalıkavak’taki kahvaltıya da Yalıkavak’ın yanı sıra Gündoğan,Göl Türkbükü ve civarında çalışan arkadaşlarımızla bir araya geleceğiz.  Özellikle yarımadada üç bölgede yapıyoruz ki kahvaltıya gelemeyen arkadaşlarımıza kolaylık olsun istiyoruz.” Dedi.

Bodrum Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Barış Erdoğan, meslektaşların bir arada olmasını sağlayan bu ve benzeri aktivitelerin yanında Ağustos ayından itibaren bir dizi  seminer de düzenleyeceklerini kaydetti. Erdoğan “Ağustos ayından itibaren her ay çeşitli konularda bir dizi seminer düzenleyeceğiz. Bunlardan bazılarının konuları şu şekilde; İnşaat Muhasebesi, meslekte kurumsallaşma, turizm muhasebesi ve kişisel gelişim konularının yer alacağı toplantılar yer alacak.  Mesleğimizde bu tür eğitimlerle bilgilerimizi güncellemenin yanı sıra eğitimin mesleğimiz için en önemli değer olduğuna inanıyoruz” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.