Bodrum Gündem

BODRUM’DA ZAFER BAYRAMI KUTLAMALARI MEYDANDA BAŞLADI…

zafer bayrami kutlamalari (4) Bodrum’da  30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları  Bodrum Belediye Meydanındaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başlayarak, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile devam etti. 
 Bodrum Gündem Haber 
Törene; Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkan Vekili Taner Uslu, Bodrum Cumhuriyet Başsavcı Vekili Sümeyra Çetin, Bodrum Garnizon Komutanı Per. Alb. İzzet Adagideli, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Ömer Faruk Karaşahin, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Orman ile belediye meclis üyeleri, belediye birim müdürleri, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Törende günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Yüzbaşı Murat Açıkbaş yaptı.
 Törenin ardından Kaymakam Bekir Yılmaz ile birlikte Belediye Başkan Vekili Taner Uslu ve Garnizon Komutanı Per. Alb. İzzet Adagideli, Bodrum Kaymakamlık Makamında tebrikleri kabul etti.
 Protokol daha sonra Trafo Bodrum Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi’nde açılan Emekli Albay Sermet Taktak Atatürk Fotoğrafları Sergisi’ni gezdi.
Başkan Kocadon, Çanakkale şehitlere dua etti
 Çanakkale’de bulunun Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, şehitlikteki Atatürk Anıtı’na çelenk bırakırken “30 Ağustos Zafer Bayramı’nda yüce Türk Milletinin en önemli mücadelelerinde birinin yaşandığı Çanakkale Gelibolu Yarımadası’nda Ata’mızın huzurunda ülkemizin bağımsızlığı uğruna canlarını seve seve feda eden şehitlerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyorum. Tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.” şeklinde konuştu.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.