enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

SERVİS ŞOFÖRLERİ BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ…

servis şoförleri eğitimi semineri (2)Bodrum Belediyesi Herodot Kültür merkezinde Bodrum İlçesinde servis taşımacılığı yapan araç sahibi ve şoförlerinin daha dikkatli olmaları ,nasıl davranmaları gerektiği öğrenci güvenliği ve trafik güvenliği konularının anlatıldığı bir eğitim toplantısı düzenlendi.

Bodrum Gündem Haber

Toplantıya konuşmacı olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Denetim Amirliği, İlçe Jandarma komutanlığı Trafik Denetim Timleri ve Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanı katıldı.

Toplantıda  yapılan slayt gösterisi ve konuşmalarda öncelikle öğrenci güvenliği, trafikte seyir güvenliği araçta bulunan personelin kılık kıyafet ve davranışları konusunda bilgiler verildi. Trafik denetim ekipleri bilgilendirmelerinde eğitim öğretim sezonu içinde denetimlerin çok sık uygulanacağı hiçbir eksikliği ve hatayı kabul etmeyecekleri konusu özellikle konuşmalarında vurguladı.

Bodrum Şoförler Odası Hasan Kablı, yeni eğitim yılında servis aracı şoför ve sahiplerinin araç kullanırken ve araçta bulunan öğrencilerle ilgili davranış ve hareketleri konusunda bu tür eğitimleri sıklıkla düzenleyeceklerini  belirterek toplantıyı düzenleyen kurumlara teşekkür etti.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.