enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BODRUM’UN DOKTOR AMCASI ÖZKAN KARAÖZ SONSUZLUĞA UĞURLANDI…

dr-özkan-özükara-vefat-etti

Bodrum’un Hükümet Doktoru, diğer bir deyişle “Doktor Amcası” Özkan Karaöz, yoğun bir katılımın olduğu cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem

Bodrum’un 40-50 yıl öncesinde Turgutreis Caddesi üzerinde, bu günün 2.Sağlık Ocağı diye bilinen yerden başka sağlık kurumu yokmuş. O dönem hükümet doktoru denilirmiş. Ayşe Karaöz ile evli olan Dr. Özkan Karaöz’ ün Sezin ve Ali isminde iki evladı vardı. Dr.Karaöz Muğla Barosu Bodrum Temsilcisi Av.Cavidan Karaöz Özyiğit’in de amcasıydı.

IMG-20171218-WA0132İşte o yıllarda sevilen ve sayılan Bodrumlulardan birisi olan Dr.Özkan Karaöz uzun bir süredir çağımızın hastalığı ile mücadele ediyordu. Özel Bodrum Hastanesi’nde tedavi görmekteyken yaşam mücadelesini kaybeden 74 yaşındaki Dr.Özkan Karaöz için cenaze töreni düzenlendi. Bodrum Merkez Adliye Camiinde öğle namazının ardından cenaze namazı kılındı.

dr özkan özükara (66)Cenazeye Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Belediye Başkan Yardımcıları Taner Uslu ve İsmail Altındağ, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, AK Parti Bodrum ilçe Başkanı Ömer Özmen, Bodrum Devlet Hastanesi Başhekimi Oğuz Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, Muğla Barosu Bodrum Temsilcisi Av.Cavidan Karaöz Özyiğit, İMO Başkanı İlhan Özyiğit, Bodrum Belediyesi geçmiş dönem Başkanı Tuğrul Acar, CHP Bodrum İlçe geçmiş dönem başkanı Sedat Keten, BODER Başkanı Halil Özyurt, Karikatür ve Sinema Sanatçısı Demircan Türkdoğan, ailesi, dostları ve yurttaşlar katıldı.

Diğer taraftan cenaze töreni sırasında, Mustafa Uslu’nun talihsiz bir kaza sonucu yaşamını kaybeden rahmetli evladı Av.Mehmet Uslu’nun sene-i devriyesi nedeni ile lokma döktürüldü.

Yorumlar

  1. fikret karataş dedi ki:

    Bodrum dışında zorunlu olarak geçirdiğimiz 36 günden sonra dün gelip bu gün kadim dostumun ebedi yaşama geçtiğinden haberimiz oldu. Yaratıcı gücün rahmeti onunla olsun . Saygıdeğer ailesi ve çocuklarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum Emir Allah’ın…