Bodrum Gündem

BAŞKAN KOCADON’DAN ÖRNEK SPORCUYA PLAKET…

BAŞKAN KOCADON’DAN ÖRNEK SPORCUYA PLAKET…
murat odabasi (2)Turgutreis Spor Kulübü Başkanı Burak Karabağlı, Genel Sekreter Murat Gürpınar ve oyuncu Murat Odabaşı, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.
 Bodrum Gündem Haber
Spora verdiği desteklerden dolayı Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür eden Murat Odabaşı “38 yaşında olmama rağmen spor yaparak gençlerimize örnek olmak ve onların önünü açmak istiyorum. Yaptığım spor ile de hem mahallemizin futbol takımına hem de gençlere destek olmaya çalışıyorum. Spora verdiğiniz desteklerden dolayı da size teşekkür ediyorum.” dedi.
Yaşına rağmen gençlere örnek olduğu için kendisini tebrik eden Başkan Mehmet Kocadon “Biz yöneticilerin en büyük görevi çocuklarımızı sağlıklı bir nesil olarak topluma kazandırabilmek. Bu da spordan geçiyor. Spora her zaman destek verdim ve vermeye de devam edeceğim. Sporun yaşı yoktur. Murat kardeşim bu konuda gençlere örnek bir sporcu.” dedi.
Sporu amatör bir ruhla yaparak gençlere örnek olduğu için Murat Odabaşı’na teşekkür eden Başkan Mehmet Kocadon, başarılarının devamını dileyerek plaket verdi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.