enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

WUSHU TAKIMI ANTALYA’DAN 38 MADALYA İLE DÖNDÜ…

WUSHU MANŞETAntalya’da gerçekleştirilen Türkiye Minikler,Yıldızlar,Gençler ve Büyükler Bay –Bayan Sanda ve Taolu Şehit Muhammed Oğuz Kılınç Wushu Şampiyonasında Bodrum Belediyesi Bodrumspor Wushu Takımı 38 madalya ile başarılarını taçlandırdılar.

Çiçek Bozoğlu/Bodrum Gündem

04 Şubat’ta Antalya’da başlayan ve 14 Şubat’a kadar devam edecek olan şampiyonada Bodrumlu sporcular 18 Altın, 4 Gümüş ve 16 bronz madalya alarak toplam da 38 madalya ile Bodrum’a döndüler.

Şampiyonanın ilk üç gününde Türkiye minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler bay-bayan wushu  sanda ve taolu branşlarındaki yarışlar yer aldı. Türkiye’nin hemen hemen her ilinden şampiyonaya katılım sağlanırken; Katılım sayısı minik, alt minik, yıldız bölümünde yaklaşık 1080 sporcu yer aldı.

BODRUMLU WUSHUCULAR ANTALYADAN MADALYA İLE DÖNDÜLER (8)Bodrumspor ve Milli Takım Wushu antrenörü Ali Top, Bodrumlu gençlerin Türkiye minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler bay-bayan wushu  sanda ve taolu şampiyonasında ilimizi temsilen katılan sporcuların özellikle Taolu branşında elde ettikleri dereceler katagori ve yaş gurupları şu şekilde sıraladı;

Katagori baji Quan 9-12 Yaş Gurubu Erkekler

Eren Ateş 1. , Baybars Altuntabak 2.  , Aras Akkuş  3. , Cansın Doğan 3.

Katagori baji Quan 13-15 Yaş Gurubu Erkekler

Serdar Atiktaş 1. , Burak Efe Çağaş 3.

Katagori XingYi Quan 13-15 Yaş Gurubu Bayanlar

 Melisa Boyacı 3.

Melisa Boyacı aynı zamanda Kısa Silah(Dao Shu) 32 Form da 3. ,  Uzun Silah (Gun Shu) da 2. Ve Danışıklı Dövüş (Dullian) de  1. Oldu.

WUSHU  (2)13-15 Yaş Gurubu Erkeklerde

Burak Efe Çağaş Kısa Silah(Dao Shu) 2. ve Danışıklı Dövüş (Dullian) de  1. Oldu.

13-15 Yaş Gurubu Erkeklerde

Serdar Atiktaş, Kısa Silah(Dao Shu) 2. , Danışıklı Dövüş (Dullian) de  1. Oldu.

Gurup Gösterisinde (Jiti)

Serdar Atiktaş, Burak Efe Çağaş, Baybars Altuntabak, Aras Akkuş, Eren Ateş, Cansın Doğan ve Deniz Ali Arslan 3. Oldular.

Eren Ateş 9-12 Yaş Gurubu Erkeklerde Kısa Silah(Dao Shu) 3. , Cansın Doğan 9-12 Yaş Gurubu bayanlar Kısa Silah(Dao Shu) 3. , Danışıklı Dövüş (Dullian) de  3. , Aras Akkuş 9-12 Yaş Gurubu Erkeklerde  Kısa Silah(Dao Shu) 1. , Baybars Altuntabak 9-12 Yaş Gurubu Erkekler Kısa Silah(Dao Shu) 1. , Danışıklı Dövüş (Dullian) de  1. Oldu.

BODRUMLU WUSHUCULAR ANTALYADAN MADALYA İLE DÖNDÜLER (4)16-18 yaş Gurubu Erkelerde

Kaya Latif Evert XingYi Quan (Açık El ) 2., Dao Shu (Kısa Silah) 1., Dullian (Danışıklı Dövüş) 1.  Oldu.

18-35 Yaş Gurubu bayanlarda

Necan Koç ; Baji Quan (Açıkel), Nao Shu (Kısa Silah), Gun Shu (Uzun Silah) ve Dullian (Danışıklı Dövüş) da 1. Oldu.

18-35 Yaş Gurubu Erkeklerde

Sedat Boğaç Aykan XingYiQuan (Açıkel), Dau Shu (Kısa Silah) ve Dullian (Danışıklı Dövüş) branşlarında birinci oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.