enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

ZABITA DENETİMLERİ SÜRÜYOR…

ZABITA DENETİMLERİ SÜRÜYOR…

zabita denetimleri suruyor (1)Bodrum Belediyesi ekipleri, yarımada genelindeki fırınlarda ve unlu mamuller üreten işletmelerde denetimlerini bölge bölge sürdürüyor.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı 4. Bölge Zabıta Ekipleri tarafından denetim planına göre 2018 Şubat ayı içerisinde Yalıkavak, Gündoğan, Göltürkbükü, Dirmil, Geriş ve Küçükbük mahallelerinde yer alan 18 adet fırın ve unlu mamul üreten işyerleri denetlendi.

Denetimler sonucunda ruhsatsız olduğu tespit edilen işletmeye işlem yapılırken eksikleri bulunduğu tespit edilen işletmeler ile ilgili de tutanak tutuldu.

Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, denetimleri Bodrum genelinde periyodik aralıklarla devam ettirdiklerini bildirdi.

Yorumlar
  1. Vehbi dedi ki:

    Kargida marinde hareketlilk var ama belediye zabita yok sorsak tadilat izni aldik derler

  2. Vehbi dedi ki:

    Ve bu sitelerin hali sozde 2 kat masslah rezidans yapiyorlar bodruma hic yakismiyor ayri yetten sokaklarda basi bos gezen inek ler daha bundan bir kac hafta oldu vatan dasin biri hayvann pisligi yuzunden firen yapti ve kayip kaza tabiki kacinilmaz oldu bu na artik birilerin dur ama artik dur demesi lazim evet yetkililer hizmete lutfen