enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BODRUM PROTOKOLÜNÜN BODTO ZİYARETİ…

BODRUM PROTOKOLÜNÜN BODTO ZİYARETİ…

bodrum protokolü bodto ziyaretiT.C. Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersan ve Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, 21 Şubat Çarşamba günü yeni hizmet binasında Bodrum protokolünü ağırladı.

 Bodrum Gündem Haber 

2017 yılının turizm, ticaret ve güvenlik açısından değerlendirildiği görüşmeye katılan protokol üyeleri arasında Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı J. Binbaşı Ömer Faruk Karaşahin, Sahil Güvenlik Komutanı Binbaşı Süleyman Ercan, İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya, Vergi Dairesi Müdürü Sait Orulluoğlu, Nüfus Müdürü Ahmet Güner, Kadastro Müdürü Gökhan Doğru ve Tapu Müdürü Demircan Koç yer alırken BODTO Yönetim Kurulu Üyeleri Deniz Eyinç, Atilla Serttaş ve Meclis Üyesi Toros Demirdöven de katılımcılar arasındaydı.

 “Üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız”…

Bodrum yarımadasının daha iyi bir turizm sezonu geçirmesi için yapılması gerekenlerin değerlendirildiği toplantıda Bodrum’un tüm kurum ve kuruluşlarının bir arada çalışması gerektiğinin önemine dikkat çeken Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “Bugün Odamıza gelerek bizlerle fikir alışverişi yapan başta Bodrum Kaymakamımız Sayın Bekir Yılmaz olmak üzere tüm protokol üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Geçmişi değerlendirerek gelecek için önlem almalı, planlı ve programlı olmalıyız. İnanıyorum ki 2018 yılı üyelerimiz için daha verimli geçecek. Biz bu konuda Bodrum Ticaret Odası olarak üzerimize düşen görevleri yapmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

2018 yılı için ortak çalışmalar konusunda hemfikir olan protokol üyeleri toplu fotoğraf çekiminin ardından görüşmelere devam etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.