enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BODRUMLU KARATECİLER YILDIZLAR LİGİNDE…

BODRUMLU KARETECİLERDEN BİR BAŞARI DAHA (2)Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen Anadolu Yıldızlar Liginin Bölge elemeleri Muğla’nın Fethiye ilçesinde yapıldı. On ilden yaklaşık 200 sporcunun katılımı ile gerçekleşen karşılaşmalar sonucun da Bodrumlu sporcular üç üçüncülük madalyası kazandı.

Bodrum Gündem Haber

Yarışmalara Muğla ilini temsilen katılan Bodrum Belediyesi Bodrumspor Karate takımı sporcuları başarılı sonuçlar almayı başardı . On ilden yaklaşık 200 sporcunun katılımı ile gerçekleşen karşılaşmalar sonucun da Bodrumlu sporcular üç üçüncülük madalyası kazanarak madalya kürsüsünde yerlerini aldılar.

Efe Menengeç, Duru Çetinkaya  ve Şerif Arslan İmer  kazandıkları madalya ve puanlarla Muğla il karmasının bir üst tura yükselmesine önemli bir katkı sağladılar. 14- 15 Nisan tarihin de yapılacak olan yarı final müsabakalarına katılma hakkı kazanan Muğla il karmasında yer alan sporcular yarı finalde de başarılı olacaklarını sözünü şimdiden verdiler. Sporcuların antrenörü Fatih Uzunlulu ‘’ 2004 -2005-2006 doğumlu sporcuların yarıştığı Anadolu Yıldızlar Liginde başarılı olan sporcularımız karate takımımızın  alt yapısını oluşturuyor , milli takımımıza daha önce yetiştirdiğimiz bir çok sporcunun yanında yeni sporcular yetiştirmek için durmadan çalışıyoruz, onların başarıları bizleri gururlandırıyor ’’dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.