enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

İSMAİL BAŞKANIN ÖLÜMÜNDE BÜYÜKŞEHRİN İHMALİ VAR MI..?

İSMAİL BAŞKANIN ÖLÜMÜNDE BÜYÜKŞEHRİN İHMALİ VAR MI..?

yalıçiftlik yoluBodrum Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ’ın araçla denize uçtuğu yerle ilgili Yalı Mahalle  muhtarı Halil Köse’nin Muğla Büyükşehir Belediyesinden 2017 yılında söz konusu noktaya bariyer yapılmasını talep ettiği ortaya çıktı.

Çiçek Bozoğlu / Bodrum Gündem

Bodrum’u yasa boğan ölüm haberini n ardından İsmail Altındağ’ın aracı ile denize uçtuğu nokta ile ilgili yetkililerin zamanında gerekli önlemleri almadığı yönünde söylemler dillenirken Yalı Mahalle  muhtarı Halil Köse’nin Muğla Büyükşehir Belediyesinden 2017 yılında söz konusu noktaya bariyer yapılmasını talep ettiği ortaya çıktı.

Yalı Mahalle  Muhtarı Halil Köse, Muğla Büyükşehir Belediyesine yazdığı  30 Haziran 2017 tarihli dilekçesinde; Yalı Kafe ile Gerenkuyu (Ağaoğlu Otel arazisi) arasında kalan denize doğru uçma tehlikesi olan kısmın bariyerle kapanması, Kempinski oteline sapan kısmın bir kavşak ile düzenlenmesini  talep etmiş.  Yalı Mahalle  Muhtarı Halil Köse ayrıca Çiftlik Mevkii Darboğaz yolu kısmında yukarıdan yola düşen toprak ve taşların kaymasını önlemek amacıyla da file yapılmasını talep etmiş.

yalıçiftlik gerenkuyu yoluMuğla Büyükşehir Belediyesi, Yalı Mahalle Muhtarı Halil Köse’ye  11 Temmuz’da yazılı olarak verdiği cevapta ; Yalı Kafe ile Gerenkuyu (Ağaoğlu Otel arazisi) arasında kalan ve denize doğru uçma tehlikesi olan kısmın bariyerle kapatılması talebini gelecek dönemde yapılacak yatırım programları içinde değerlendirileceğini  belirtmiş.

halil köseYalı Mahalle  Muhtarı Halil Köse aynı tarihli dilekçesinde ayrıca Yalı Mahallesi Kızılağaç mevkiinde yapılan sıcak asfalt çalışmasından sonra trafiğin hızında meydana değişiklik nedeniyle;  Kızılağaç Pazar yeri ve SEÇ Market lojman arasında, esnafların yoğun olduğu bölgelerde yola kasis yapılmasını ve yapılacak olan kasislerinde araç hızını ciddi almamda düşürmesini istemiş. Muhtar Köse daha önce yapılan ince tıt tır kasislerin sürücüler tarafından ciddiye alınmadığının da altını çizerek gerekli durumda trafik ışıkları ile soruna çözüm bulunmasını talep etmiş.

 

Yorumlar

  1. Volkan Koç dedi ki:

    Yine ihmaller sonucu hayatını kaybeden bir vatandaşımız.Bundan sonra kesin hemen o bölge ile ilgili çalışma başlatılır. Hep böyle olmazmı zaten. İllakı canımız yandıktan sonra birşeylerin düzelmesi gerekiyor!