Bodrum Gündem

ALEVİ BEKTAŞİ DERNEĞİNDEN BAŞKAN KOCADON’A ZİYARET…

Alevi Bektasi Derneginden Ziyaret (2)

Bodrum Alevi Bektaşi Kültür Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti. 

Bodrum Gündem Haber 

Ziyarete Bodrum Alevi Bektaşi Kültür Derneği Başkanı Cem Yalçın, Alevi Dedesi  Mustafa Eyidoğan, Kumköy Muhtarı Ergün Taş, Kumköy-İrmene Güzelleştirme Derneği Başkanı Süleyman Uyan, dernek sekreteri Naciye Bayır ve dernek üyeleri Özay Kartal, Ahmet Sevindi, Leyla Kaplan ve Hüseyin Sağkal katıldı.

Alevi Bektasi Derneginden Ziyaret (3)Bodrum Alevi Bektaşi Kültür Derneği Başkanı Cem Yalçın, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ’ın vefatından duydukları üzüntüyü dile getirerek, “İsmail beyin zamansız ölümü hepimizi derinden sarsmıştır. Kendisi, Bodrumun yetiştirdiği en önemli değerlerden biriydi. Başımız sağ olsun…” dedi.

Yalçın ziyarette ayrıca her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Canlar Şenliği’ne Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ve tüm Bodrumluları davet etti.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, dernek yönetimine teşekkür ederek, “Hoşgörünün, barışın, sevginin, birlikteliğin ve karşılıklı saygının hayat bulduğu bu topraklarda yapılacak böyle etkinliklere her zaman destek vermeliyiz. Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğiniz bu güzel etkinlik için sizlere çok teşekkür ediyorum…” şeklinde konuştu.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.