enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

7 ERKEK, 3 KIZ TAKIMI MÜCADELE ETTTİ…

İsmail_Altindag_cocuk_futbol_festivali (28)

Bu yıl ilki düzenlenen İsmail Altındağ Çocuk Futbol Festivali düzenlenen kupa töreniyle sona erdi…

Bodrum Gündem Haber

3 Gün boyunca Bodrum Şehir Stadı’nda gerçekleşen festivalin kupa törenine Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, B.B.Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya, merhum İsmail Altındağ’ın eşi Nagihan Altındağ, sporcular, öğretmenler, antrenörler ve veliler katıldı.

7 erkek, 3 kız takımının mücadele ettiği festivalde kızlar kategorisinde birinci Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu, ikinci Atatürk İlkokulu, üçüncü ise Hüseyin Boyacı İlkokulu oldu. Erkekler kategorisinde ise, birinci Zeyyat Mandalinci İlkokulu, ikinci Umurca İlkokulu, üçüncü ise Atatürk İlkokulu oldu.

Dereceye giren takımlara kupaları protokol üyeleri tarafından takdim edilirken, merhum İsmail Altındağ’ın eşi Nagihan Altındağ’da kız takımlarının ödüllerini vererek çocuklara başarılar diledi. Turnuvaya katılan tüm takım sporcularına ayrıca madalya ve katılım sertifikası verildi.

İsmail_Altindag_cocuk_futbol_festivali (18)Ödül töreni öncesinde bir konuşma yapan Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz şunları söyledi;

“Bu güzel ve anlamlı günde hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Sevgili Bodrumlular değerli arkadaşlarım, şüphesiz ki çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımız. Bütün mücadelemiz onları geleceğe en iyi şekilde hazırlayabilmek. Hem kafa olarak hem bedenen, bu anlamda sporda çok önem arz ediyor. Çocuklarımız yetiştirmeye yönelik, spor yapmaya yönelik, onları spora teşvik etmeye yönelik, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmaya yönelik bu etkinliği önemsiyoruz ve her zaman destekliyoruz. İnşallah bu tür etkinliklerin artarak devam etmesini diliyorum. Tabi unutmadan bu etkinliğe ismi verilen değerli kardeşimiz rahmetli İsmail beyi de bu vesile ile de rahmetle anıyorum. Ruhu Şad olsun, mekanı Cennet Olsun. Tekrar ailesine de sabırlar diliyorum. Tabi ölümden kurtuluş yok, önemli olan, yaşadığınız sürece güzel şeyler yapıp, geride güzel hatıralar bırakmak, İsmail bey de bu anlamda güzel bir insandı. Güzel hatıralar bıraktı. Allah gani gani rahmet eylesin…”

İsmail_Altindag_cocuk_futbol_festivali (17)

Ödül töreni öncesi Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise “Biz yöneticilerin en büyük görevinin sağlıklı nesiller yetiştirmek olduğuna inanan bir yöneticiyim. Bunun için özellikle Bodrum yarımadamızın okullarında, sivil toplum kuruluşlarında sporla iç içe yaşaması beni mutlu ediyor. Bu mutlulukta özelikle emeği geçen değerli eğitmen kardeşlerime ve tabi ki çocuklarımızın arkasında dimdik duran sayın velilerimize bir defa daha teşekkür ediyorum. Bu güzel turnuvada emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkür ediyorum…”şeklinde konuştu.

Düzenlenen kupa töreninin ardından turnuvaya katılan takımlar ve protokol üyelerinin hatıra fotoğrafı ile bu yıl ilki düzenlenen İsmail Altındağ Çocuk Futbol Festivali sona erdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.