enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

İKİ BAKAN BODRUM ÇAMLIK KÖYÜNDEKİ GOLF TURNUVASININ ÖDÜL TÖRENİNDE…

bakanlar bodrumda (5) Fikret Öztürk Başkanlık ve Regnum Golf & Club Bodrum Açılış Turnuvası sonra erdi. 

Bodrum Gündem Haber

Bodrum’da en çok tartışılan konulardan birisi ve bir döneme damgasını vuran tartışmaların odağında yer alan, Çamlık Köyündeki Regnum Golf & Club Bodrum’da gerçekleştirilen golf turnuvasının ödül törenine Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da katıldı.

Ödül törenine Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’nin yanında Muğla Valisi Esengül Civelek, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, BODTO Başkanı Mahmut Kocadon ile davetliler katılırken, turnuva ve ödül töreni basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

bakanlar bodrumda (1)Ödül töreninde konuşma yapan Vali Esengül Civelek, “Bodruma teşrifleriyle bizleri onurlandıran Sayın Bakanlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Ülkemizin Golf ve Turizm yatırımlarında öncü Öztürk Şirketler grubunun Bodrum’da hayat bulan yeni yatırımlarının hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Dünya çapında turnuvalara ev sahipliği yapacak uluslararası nitelikteki golf tesisleriyle birlikte, diğer yatırımlarını Bodrumumuza, İlimize, Ülkemize kazandıran değerli Öztürk ailesine teşekkür ediyorum. Gerçekleştirilen yatırımlar turizmde güçlü bir potansiyele sahip Muğla’mızın turizmdeki marka değerini yükseltecek, turizmi 12 aya yayma hedefimize katkı sağlayacaktır. Turnuvaya katılan tüm golf severleri kutluyorum…” dedi.

Program, ödüllerin dağıtımı ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yorumlar

  1. Tuğrul Acar dedi ki:

    CHP’nin uzun zaman direnip,Genel merkez talimatıyla,yokuşbaşında bir ilçe binası ve bir minibüs karşılığında meclis kararı ile yapılan yatırım bu.Yeraltı su kaynaklarını kullanmamak şartı ile alındı karar.Ancak tamamen yeraltı kaynaklar kullanılmaktadır.
    Turnuvada yapıldı,#kapalı ödül törenide# yapıldı.
    Sırada Golf Manzaralı rezidans(konut) satışları var.
    GELECEK BODRUMUN.Hey yavrum hey.