Bodrum Gündem

Bodrum’da Öğretmenler Günü Kutlamaları…

Bodrum’da düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları, Belediye Meydanı’nda gerçekleştirilen çelenk sunma töreniyle başladı.

 Bodrum Gündem Haber

Törene Bodrum Belediye Başkan Vekili Refik Ülgen, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, Bodrum  Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Belediye Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk konulması ve saygı duruşunda bulunulmasının ardından kutlamalar, Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi’nde düzenlenen program eşliğinde devam etti.

Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kutlamalara Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkan Vekili Refik Ülgen, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ömer Faruk Karaşahin, öğretmen ve öğrencilerle çok sayıda vatandaş katıldı.

Etkinlikte günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından, yıl içinde emekli olan öğretmenlere hizmet şeref belgeleri  takdim edildi. Daha sonra öğrencilerin hazırlamış olduğu bir dizi gösteri sunuldu. Yarışmalarda dereceye giren öğrenci ve öğretmenlere de protokol üyeleri tarafından ödülleri verildi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.