enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Devletin Mülkünü Zimmete Geçirmeye Çalışan Öğretmenler Açığa Alındı…

Devletin Mülkünü Zimmete Geçirmeye Çalışan Öğretmenler Açığa Alındı…

Yalıkavak Halil İbrahim İper Adnan İper Anadolu Lisesinde görev yapan iki Din Kültürü ve Almanca öğretmeni İmar Affından yararlanıp geçici olarak kaldıkları yeri kendi üzerlerine almak istediler.  Her iki öğretmen de açığa alındı.

Çiçek Bozoğlu/Bodrum Gündem

Yalıkavak Halil İbrahim İper Adnan İper Anadolu Lisesinde görev yapan Din Kültürü Ahlak Bilgisi öğretmeni B.T ile Almaca Öğretmeni F.A. geçici bir süre için kaldıkları 2+1 büyüklüğündeki mülkü devlet tarafından çıkartılan İmar Affı Yasasından yararlanarak kendi üzerlerine geçirmek istediler.

Hayırsever Halil İbrahim İper tarafından Yalıkavak’a kazandırılan Anadolu Lisesinin yapımı aşamasında inşaatta çalışan işçilerin konaklaması için özel izinle Hazineye ait araziye yapılan 2+1 konut, daha sonra Milas’tan Yalıkavak’a eğitim için gelen Din Kültürü Ahlak Bilgisi öğretmeni B.T ile Almaca Öğretmeni F.A. ya  Din  uyanık iki öğretmene geçici bir süreliğine konaklamaları için izin verildi. Milas’tan her gün Bodrum’a geliş gidişin çok zor olduğu için geçici olarak barındıkları 2+1 mülkü Uyanık öğretmenler İmar Affı yasası kapsamında zimmetlerine geçirmek için başvuruda bulundu.

Durumun ortaya çıkması ile Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından açığa alındıkları bilgisine ulaştığımız  Din Kültürü Ahlak Bilgisi öğretmeni B.T ile Almaca Öğretmeni F.A. hakkında önümüzdeki hafta soruşturma başlatılacak

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.