Bodrum Gündem

Genç Yazar Doludizgin…

Genç Yazar Doludizgin…

Uzun süredir Bodrum’da yaşayan başarılı genç yazar Cenk Avdan’a ait olan “Bize Hiçbir Şey Doğru Öğretilmedi” isimli kitabı 3. baskıya hazırlanıyor.

Bodrum Gündem Haber

27 yaşında önemli bir başarıya imza atan Avdan kendisini bir nevi toplumun aynası olarak görüyor. Aldığı tüm verilere kendi gerçekliği ile sentezleyip güzel yazılar ortaya çıkarmaya çalıştığını ifade eden Cenk Avdan’ın 3. Baskıya hazırlanan kitabı “Bize Hiçbir Şey Doğru Öğretilmedi” tüm ulusal kitap marketlerdeki raflarda yerini almış durumda

Bazı ulusal medyada önemli yapımlarda konuk olan ve çalışmalarını anlatan Avdan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Şuanda tabi ki ilk kitabın yoğunluğu devam ediyor çıkalı henüz beş ay oldu ve çok yakın zamanda ikinci kitabımın da zaten çıkış planını yapıyoruz. Hali hazırda birçok yayınım arda arda çıkması yorucu olacaktır o yüzden sindire sindire ilerlemek istiyorum o yüzden ilk kitabı daha çok kişiye ulaştırmak için çalışıyoruz…”

Avdan, “Bize Hiçbir Şey Doğru Öğretilmedi” adını taşıyan kitabı ise şu sözlerle anlattı: “Kitabım üç bölümden oluşuyor; aşk, inanç ve saygı. Sonsuz aşkı, kırılmaz inancı ve bitmeyen saygıyı yaşamımıza iade etmeyi vaat ediyor. Bunu nasıl yapıyor?  Siz gerçeklerle yüzleştiğiniz zaman yapıyor. Kendi özünüze ulaşabildiğiniz zaman yapıyor. Bunu güncel öğretilerin tam zıttına içinize çekildiğinizde değil dışarı çıkı gerçeklerle ve maruz kaldığınızda verdiğiniz tepkilerden uyarlanarak yapıyor ve kitabımı bitirdiğinizde de tüm bu vaatlerimin size iade edildiğini göreceksiniz…”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.