enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Halil İbrahim Kaynar Hizmet İçin Ant İçti…

Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, Ortakent’te seçim iletişim merkezi açılışını yaptı. Belediye meclis üyesi adayları ve partililerin dışında yüzlerce vatandaşın katıldığı açılış, festival havasında geçti.

Bodrum Gündem Haber

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, belediye meclis üyesi adayları ve partililerle birlikte Ortakent-Yahşi köy içinde bulunan seçim iletişi merkezi açılışını yaptı. Yüzlerce vatandaşın katıldığı açılış, folklör gösterileri ve yöresel türkülerle festival havasında geçti.

Açılışta çok coşkulu ve duygusal bir konuşma yapan başkan adayı Kaynar, tüm Bodrumlular’ın hakkını koruyacağına ve Bodrum’a doğru hizmeti geçireceğine ant içti. Bodrum’un bir cennet olduğunu söyleyen ancak eksiklikler yüzünden büyük sıkıntı çektiğini belirten Halil İbrahim Kaynar; “Bodrum maalesef 2014’te Büyükşehir Kanunu’na tabi oldu. Bu yüzden belediyeler kapandı. Geçen 5 yıllık süreçte Bodrum Büyükşehir Belediyesi’nden hizmet alamadı. Zaten sorunları olan Bodrum, daha fazla sorunla boğuşmaya başladı.  Bizler belediye başkanlığımız zamanında Avrupa ve ABD’ye giderek Bodrum’a uygun yatırımları yerinde inceledik ve Bodrum’a uyarlamak için projeler hazırladık. Ancak belediyeler kapanıp, yetkilerin büyük kısmı Büyükşehir’e geçince bu projeleri uygulayamadık. Ben şimdi Bodrum Belediye Başkanlığı’na talibim. Yerinde incelediğim bu dev projeleri Bodrum’a kazandırmak için Büyükşehir ve merkezi hükümetle işbirliği içinde olacağım. 15 yıllık Göltürkbükü Belediye Başkanlığı tecrübemle göreve talibim. Muhtarlığımda da, belediye başkanlığımda da Göltürkbükü’ne altyapı tesisleri kazandırdım. Alt yapı benim işim. Ayrıca içinizden biri olarak esnafın, emeklinin, öğrencinin, pazarcının, kadınların, turizmcinin tüm sorunlarını çok yakınen biliyorum. Çözüm için ekibimle birlikte sabahlara kadar çalışarak ayağı yere sağlam basan projeler hazırladık. Neyi yapıp neyi yapamayacağımızı çok iyi biliyoruz…” dedi.

Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar konuşmasını ant içerek tamamlayarak; “Tüm vatandaşlarıma buradan sesleniyorum. Bodrum için doğru çalışacağıma, tüm halkımın hakkını koruyacağıma namusum ve şerefim üzerine ant içerim…” dedi. Kaynar’ın ant içmesi meydanı dolduran yüzlerce vatandaştan büyük alkış aldı.

Konuşmalardan sonra Kaynar ve ekibi vatandaşlarla sohbet etti, yöresel türkülere eşlik edip, yöresel oyun oynadı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.