Bodrum Gündem

“İstanbul’a İhanet Eden Anlayış, Şimdi de Muğla’ya Göz Dikti”

“İstanbul’a İhanet Eden Anlayış, Şimdi de Muğla’ya Göz Dikti”

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu Cumhur İttifakı il başkanlarının düzenlediği toplantıda asılsız iddialar ortaya atan Kadem Mete’ye sert çıktı. “Elinde bilgi, belge varsa açıkla, kaybedeceğiniz seçimler öncesi vatandaşların kafasını karıştırma…” dedi.

Bodrum Gündem Haber

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu AKP İl Başkanı Kadem Mete’nin basın açıklamasındaki iddialarına sert cevap verdi. Zeybekoğlu; “31 Mart yerel seçimleri öncesi Muğla’ya gözünü diken iktidar tüm kabinesini sırayla Muğlamıza göndermekte, devlet imkanları ile seçim propagandası yapmaktadır. İki günde bir Muğla’ya gelen bakanların seçim ortamında Muğla’yı mesken tutması hayra alamet değildir…” dedi.

YK-Enerji-14062024
YK-Enerji-14062024
previous arrow
next arrow

 “İstanbul’a ihanet eden anlayış Muğla’ya göz dikti”

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu oldukça dikkat çeken sert yanıtlar verdiği açıklamanın sonunda söyledikleri ise çok manidardı. Zeybekoğlu; “Büyükşehir’in personeli ve resmi araç iddiaları ise tamamen asılsızdır. Eğer AKP İl Başkanı’nın elinde belge, bilgi varsa adalete başvurmalıdır. Seçim çalışmaları dışında belediye faaliyetleri devam etmekte, Büyükşehir Belediye’miz açılışlar ve temel atma gibi hizmetleri gerçekleştirmektedir. Bazıları gibi farklı şehirlerden otobüslerle taşımalı mitingleri ancak iktidar partisi yaparak kendilerini alkışlatırlar. Muğla’yı koruyan, ranta, betona teslim etmemek için çalışan Büyükşehir Belediyesi birilerinin uykularını kaçırmakta başta da söylediğimiz gibi Ankara’dan destek ekip çağırmak zorunda kalmaktadırlar. İstanbul’a ihanet eden ve bunu kendi ağzıyla itiraf eden anlayış şimdi gözünü Muğla’ya dikmiştir. Muğla’ya yapılan her güzel hizmetten rahatsız olan AKP asılsız iddialarla kafaları karıştırmaya çalışmaktadır. Vatandaşlarımız bu anlayışa en güzel cevabı sandıkta verecek ve martın sonu bahar olacaktır…” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.