enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Mehmet Kocadon Milas Köylerinde…

En büyük hedefimiz, kıyısı ile kırsalı ile ekonomisi güçlü bir Muğla yaratmak, birlikte zenginleşmek…

Mehmet Kocadon Milas Köylerinde…

Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, kendi öz kültürlerini yaşatan Milas’ın köylerine yaptığı ziyaretlerde büyük bir coşkuyla karşılandı.

Bodrum Gündem Haber

31 Mart 2019 yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını hızla sürdüren Mehmet Kocadon, programına Milas’ta devam etti. İlk olarak Gökova körfezinin güzellikleri ile kaplı Milas’ın Ören mahallesini ziyaret eden Kocadon, “Masmavi denizi, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel değerleri ile Ören’i koruyarak ve tanıtarak turizmde hak ettiği yeri almasını sağlayacağız…” dedi.

Yeniköy Termik Santrali ve Tes-İş Sendikası Temsilciliğini de ziyaret eden Kocadon, emekçi kardeşlerinin, özellikle zor şartlar atında çalışan işçilerin haklarının korunması için mücadele edeceğini, her zaman olduğu gibi bundan sonra da işçinin emekçinin hep yanında olmaya devam edeceğini söyledi.

Ören’in ardından Mehmet Kocadon, Milas sanayisi ve otogar esnafı ile iş adamlarına ziyaretlerde bulundu. Esnafın ve iş dünyanın sorunları hakkında bilgiler alarak problemin değil çözümün parçası olacağını, bölge ekonomisinin güçlenmesi için gerekli adımları acilen atacağını söyledi, “Esnafımıza sahip çıkacağız! Birlikte kazanacağız!” dedi. İzan Hastanesine yaptığı ziyaretinde ise 50 yıl önce Yatağan Belediye Başkanlığı yapmış ülkemizin görev yapan en yaşlı doktoru 1937 doğumlu Mehmet Ünal Toksöz ile de sohbet etti, tecrübelerini dinledi.

Mehmet Kocadon’a Davullu Zurnalı Karşılama…

Gece geç saatlere kadar yoğun bir tempo içinde çalışan Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, Milas’ın Dibekdere, Kafaca, Ketendere, Çomakdağ ve İkiztaş köylerini de ziyaret etti. Köylerde büyük bir coşku içinde davul ve zurnalar çalınarak karşılanan Mehmet Kocadon, sevgi seli içinde vatandaşlarla kucaklaştı. Kocadon, “Bizleri gecenin geç saatlerine kadar bekleyen vatandaşlarımız, gücümüze güç kattı. Kendi kültürlerini yaşatan köylerimizin kültürleriyle zenginleşmesini sağlayacağız. Kıyı ile kırsalı birleştirici projeler ile kooperatifleşerek birlikleşerek köylümüze, üreticimize alım garantisi sunacağız. Çiftçimiz üretmekten korkmasın! Çünkü Mehmet Kocadon, çiftçinin üreticinin garantörü olacak! En büyük hedefimiz, kıyısı ile kırsalı ile ekonomisi güçlü bir Muğla yaratmak, birlikte zenginleşmek…” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.