enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

AK Parti Muğla Büyükşehir Adayı Mehmet Nil Hıdır Nasıl Bir Muğla Vadediyor?

AK Parti Muğla Büyükşehir Adayı Mehmet Nil Hıdır Nasıl Bir Muğla Vadediyor?

Cumhur İttifakı AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Nil Hıdır sosyal medyada en çok merak edilenleri yanıtladı. Dr.Hıdır seçimlere sayılı günler kala yaptığı açıklamada seçim atmosferini değerlendirdi. Nasıl bir Muğla hayal ettiğini ve hayal ettiği Muğla’yı nasıl gerçekleştirdiğini anlattı.

Bodrum Gündem Haber

Nasıl bir Muğla hayal ettiğini ve bu hayalini nasıl gerçekleştireceğini anlatan Dr.Hıdır “Seçimlerde milli iradenin bizden yana tecelli etmesi için gayret ediyoruz. Mevcut yerel yönetimlerin 20 yıllık yönetim zafiyetinden hoşnut olmayan vatandaşlarımız AK Parti ve Cumhur İttifakımızı tercih ederek gelecek yıllarını kurtarmak istemektedir. Yapılan anketlerde vatandaşlarımızın %72 oranında yerel yönetimlerden şikayetçi olması Muğlalı halkımız Antalya, Denizli örneğinde olduğu gibi trafik sorununu çözmüş, hayat pahalılığı olmayan halkla iç içe olan bir belediyenin özlemini çektiğini ortaya koymaktadır. Bu sebeple halkımızın tercihini Cumhur İttifakı’ndan yana kullanacağına inanıyorum…” dedi.

Dr.Mehmet Nil Hıdır Nasıl Bir Muğla Vadediyor?

Mehmet Nil Hıdır vaatlerini şu şekilde anlattı; “Su fiyatlarının yüzde 50 daha ucuz olduğu, köprülü kavşaklarıyla trafik sorununun çözüldüğü,yaya üst geçitleriyle yaşlı ve çocuklarımızın güvenle yola çıktığı, üniversite öğrencileri için yüksek  kira ve hayat pahalılığı olmadığı ,denizi temiz , sokakları çöpten arındırılmış, doğayı ve tarım alanlarını koruyan, ürettiği ürünleri değerinde satabilen, her ilçesi doğalgaz ile ısınabilen, turizmi 12 aya çıkmış bir Muğla vadediyorum…”

Dr.Mehmet Nil Hıdır’ın Projeleri Muğla ‘Ya Neler Katacak?

Mehmet Nil Hıdır turizm ile ilgili görüşlerini de şu şekilde açıkladı; “Antik Turizm alanlarını tanıtmakla termal turizmi yaygınlaşması ile, rafting ve doğal yürüyüş yollarının düzenlenmesi  ve spor kulüplerine kamp imkanı sunacak spor tesisleriyle 12 ay canlı bir turizm şehri olmayı hedefliyoruz. Dünya markası olabilecek zeytinyağımızın, çam balımızın kültür balıkçılığımızın, et ve süt ürünlerimizin,  endemik bitkilerimizin üretimini ve marka değerini yükselterek tarımsal kalkınmayı hedefliyoruz.Organik ürünlerin en çok arandığı ve tercih edildiği günümüzde dünyanın en güzel toprak, su ve havasına sahip olan Muğlamızda yetişen organik ürünleri markalaştırarak dünyaya açmayı hedefliyoruz…”

En Büyük Sosyal Projem Gençler…

Dr.Mehmet Nil Hıdır en büyük Sosyal Projesini “Kamu hizmeti gören şoför esnafımızın, çarşı ve pazar esnafımızın yasa dışı baskılara yüksek kira, tabela vergisi, çalışma ruhsat bedeli güzergah bedeli su bedeli, atık su bedeli, köylerden dolmuş güzergahının kaldırılması dolmuşçularımızın müktesep haklarının elinden alınması gibi baskı ve zulmü kaldırmak en öncelikli sosyal projemizdir. Yaşlılarımızın sosyal hayata tutunmalarını sağlamak, kadınlarımıza rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri vermek, gençlerimize kariyer, mesleki eğitim ve iş imkanı sunmak, çocuklarımıza okul sonrası etüt ve eğitici oyun alanları açmak, engelli yavrularımıza yeteneklerini geliştirebilecekleri ve arkadaşlıklar kurabilecekleri engelli sanat ve konuk evleri, çiftçi ve köylümüzü şehirde misafir edebileceğimiz konuk evleri inşa etmek diğer sosyal projelerimizdir…” sözleriyle ifade etti.

Bu Seçimler Muğla İçin Kalkınmanın ve Yeni Ufkun Başlangıcı Olacaktır…

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Nil Hıdır sözlerini “Bu seçimler ülkemizin beka meselesi olduğu gibi Muğlamız için de kalkınmanın ve yeni ufukların başlangıcı olacağını ümit etmekteyim. Asil Muğla halkına ve Aziz milletimize olan güvenim t

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.