enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Bodrum AKTUR A.Ş.’den Çok Anlamlı Bir Atatürk Anıtı

Bodrum AKTUR A.Ş. tarafından yaptırılan Atatürk Anıtı 23 Nisan günü gerçekleştirilen bir törenle açıldı. Çok özel bir tasarım olan anıtın içinden Bodrum’un eşsiz manzarası mavilikleri görülmekte.

Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem

Bodrum Aktur A.Ş. 23 Nisan kutlamaları kapsamında düzenlenen program Atatürk anıtının açılışı ve çelenk sunumu ile başladı. Mustafa Kemal Atatürk ve Şehitlerimiz için saygı duruşu ve istiklal Marşı söylendi. Bodrum AKTUR A.Ş. Genel Müdürü Kadir Sevim kısa bir teşekkür konuşmasının ardından sırası ile günün anlam ve önemini anlatan konuşmalar yapıldı.

23 Nisan’da açılışı gerçekleştirilen Atatürk Anıtının açılışı öncesinde kısa bir konuşma yapan Bodrum AKTUR A.Ş. Genel Müdürü Kadir Sevim anıtın yapılış sürecini şu şekilde anlattı; “Atatürk Anıtının kazandırılması için kararı AKTUR Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Doğan ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Bu eser Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Orhan Tekin tasarlamış ve yapmıştır. Uzun bir çalışmanın sonucu gerçekleştirilen ve kabul edilen bu tasarım özellikle Bodrum için de çok anlamlı. Öyle bir anıt tasarlandı ki Atatürk ve Bodrum Mavisi iç içe girdi. Atatürk siluetinden Bodrum’un eşsiz maviliğini ve güzelliğini izleyebiliyorsunuz…”

Tören sonunda da kutlamaya katılanlara ikramlarda bulunuldu ve 23 Nisan ile ilgili sohbetler yapıldı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.