enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Dibeklihan Kültür Ve Sanat Köyü 10. Yılında Üç Sergiyle Sezonu Açılıyor…

Dibeklihan Kültür Ve Sanat Köyü 10. Yılında Üç Sergiyle Sezonu Açılıyor…

Bodrum Yakaköy Mahallesi’ndeki Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü, 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü gerçekleşecek sergi açılışları ile yine değerli sanatçıları ve sanatseverleri bir araya getiriyor.

Bodrum Gündem Haber

Üç ayrı sergiye ev sahipliği yapan Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü, 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 18:30’da Orhan Kemal Meydanı’nda gerçekleşecek olan açılış töreniyle sergi salonlarının kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Sergilerde eserleri yer alan sanatçılardan 10 Mayıs 2019 tarihinde açılışı yapılan 120 elementin resimlemelerinden oluşan Dmitry Mendelev Periyodik Takvimi ve 19 Mayıs 1919 Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 100.Yıl Sergisi’yle TED Bodrum Koleji Ortaokul ve Lise Öğrencileri’nin Karma Sergisi Yıldız Kenter Sanat Galerisi’nde, rüyalarından yola çıkarak bir buçuk yılda tamamladığı foto manipülasyon tekniğini kullanan, “Rüyalarımın Ötesinde” temalı eserleriyle Türkiye’de ilk fotoğraf sergisini gerçekleştiren genç yeteneklerden Melis Manav Erdinç Bakla Sanat Galerisinde, resim, heykel, fotoğraf, baskı resim, seramik disiplinlerinden oluşan Dibeklihan Koleksiyon Sergisi, İ.Hakkı Tonguç Sanat Galerisi’nde, yer alacak.

Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde eserleriyle yer alan TED Bodrum Koleji Ortaokul ve Lise Öğrencileri, Melis Manav ve Dibeklihan Koleksiyon Sergileri 07 Haziran 2019 tarihine kadar, bulundukları galerilerde izlenebilecek.

Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde mayıs ayında gerçekleşecek olan sergiler pazartesi günü hariç her gün 10:00 – 20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.