enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Gündoğan The Bo Viera Projesinde Kapsamlı Revizyona Gidiliyor…

Gündoğan The Bo Viera Projesinde Kapsamlı Revizyona Gidiliyor…

Geçtiğimiz ay Bodrum’da imara aykırı olan bölümleri nedeniyle durdurulan 8 inşaattan biri olan The BO Viera ‘da kapsamlı revizyona gidileceği açıklandı.

Bodrum Gündem Haber

The BO Viera projesi ile ilgili olarak BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve projenin mimarı Salih Bezci tarafından kamuoyuna yapılan yazılı açıklamada Bodrum’un hassasiyetlerini içselleştirdiklerini ve kamuoyundan gelen tepkiler çerçevesinde projeyi kapsamlı bir şekilde revize edecekleri açıklandı.

BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve projenin mimarı Salih Bezci tarafından yapılan yazılı açıklamanın detayları şöyle;

Türkiye’ye yatırım yapan, ülkesini seven, Bodrum’a doğasına ve değerlerine saygılı bir kurum olarak The BO Viera projemizle ilgili gelişmeleri size BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve mimarı olarak iletmek isterim.

Yaklaşık yarım asırdır Başkent Ankara’ya ve Türkiye’ye  yatırım yapan BESA Grup olarak Bodrum’un değerinin farkındayız ve bunu içselleştirdik. Bodrum, dünyanın en güzel sahil beldelerinden biri.

Sayın Cumhurbaşkanımız, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Bodrum kamu oyunun Bodrum mimarisi konusundaki hassasiyetini gözeterek projeyi revize ediyoruz.

Revizyonu yaparken ruhsatta öngörülenin çok üzerinde bir iyileştirme yapacağız. Çevre düzenlemesi ve peyzajına  çok daha ağırlık verilerek revizyonu yapacağız.

Revize ederken Tatil Evi satın alan müşterilerimizin haklarını da gözeteceğiz.

Projemiz 150 bin  m2 bir arazi üzerine oturmakta olup 300 Tatil Evi yapılacaktır. Yani bir Tatil Evine yaklaşık 500 m2 yeşil alan düşmektedir.

Biz firma olarak insana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltme misyonuyla hareket ederiz.

Bodrum’un doğasını ve eşsiz güzelliğini yaşatmak hep birinci öncelik olacak. Tüm Türkiye görecek ki The BO Viera  tüm hassasiyetleri sergileyen doğaya saygılı nadide bir proje olacaktır.

Bu süreçte en kısa zamanda yapılan çalışmaları telafi edeceğiz.

İşimizin başındayız.

Siz değerli basın mensuplarına ve kamu oyuna saygıyla bildirmek isteriz.

Saygılarımla,

Salih Bezci

BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.