enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

“Mumcular’da İnşaatı Devam Eden Cezaevi Hastane Olsun…”

“Mumcular’da İnşaatı Devam Eden Cezaevi Hastane Olsun…”

Mumcular’da devam eden hapishane inşaatına dikkat çeken geçmiş dönem muhtarı Mehmet Karan, “Ceza evleri de boşalıyor boşalan boşalana artık ama şimdide hasteneler almıyor” diyerek buranın da hastane olması için sosyal medya üzerinden kampanya başlattı.

Çiçek Bozoğlu/Bodrum Gündem

Covit 19 salgını nedeniyle yaşanan sıkıntıların başında hastanelerin yetersizliği başta gelirken Bodrum’un Mumcular Mahallesi geçmiş dönem muhtarlarından Mehmet Karan, Mumcular bölgesinde inşaatı devam eden hapishaneye dikkat çekerek buranın hastane olması için sosyal medya üzerinden kampanya başlattı. Karan’ın başlattığı kampanyaya oldukça fazla destek verildiği görülüyor.

Mehmet Karan yaptığı paylaşımda

“Ohhhh şenlik var!
Ceza evleri de boşalıyor boşalan boşalana artık ama şimdide hasteneler almıyor insanları.atatürk hava alanını hastene yapalım diye onca masraf ediliyor istanbulda.
Bizim bodrumdada hasteneler yetmiyor diye yerel yöneticilerimiz bar bağırıyor bodruma gelmeyin yeterli hastenelerimiz yok diye alın size ikibin kişilik bitmiş hastane MUMCULAR CEZA EVİ.doğa içiçe
bitmiş birer kişilik karintanılı odalar insanlarımız ölmesin.herkes elini taşın altına koysun. Bodrumumuz kurtulsun.ne dersiniz.
Karaovada bu ceza evinden kurtulsun.biz ceza evi istemiyoruz hastene istiyoruz.
şimdi eller havaya.” Diyor.

Yorumlar

  1. ŞAHİN AKKULAK dedi ki:

    hapıs hane istemiyoruz….

  2. meral dedi ki:

    hapishane istemiyoruz

  3. Mensur dedi ki:

    Hastane fikri mantikli…desteklenmeli.