enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Muğla’da Sağlık Emekçilerine Siperlik Desteği…

Muğla’da Sağlık Emekçilerine Siperlik Desteği…


TMMOB Makina Mühendikleri Odası İstanbul Şubesi tarafından geçtiğimiz günlerde maliyetine siperlik üretimine yönelik dayanışma kampanyası başlatılmıştı. TMMOB Muğla İl Kordinasyon kurulu tarafından hekim ve sağlık çalışanları için temin edilen 1000 adet siperlik Muğla Tabip Odasına teslim edildi.

Bodrum Gündem Haber

TMMOB Muğla İl Kordinasyon kurulu tarafından hekim ve sağlık çalışanları için temin edilen 1000 adet siperlik Muğla Tabip Odasına teslim edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan TMMOB Muğla İKK temsilcisi Görkem Acar, şunları söyledi “Muğla Tabip Odasının talebi üzerine MMO İstanbul Şubesi ile iletişime geçtik. Sürecin hızlanması ve daha güçlü bir dayanışma yaratmak adına Muğla Akademik Odalar Birliği olarak süreci yürütmeye karar verdik . MAOB’nin  diğer üyeleri olan Muğla Barosu, Muğla Diş Hekimleri Odası, Muğla Eczacı Odası, Muğla Veteriner  Hekimler Odası, Yeminli Mali Müşavirler Odası Muğla İl Temsilciliği, Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ile maddi paylaşım ve ortak dayanışma içinde  sipariş verdiğimiz 1000 adet siperlik Muğla Tabip Odasına teslim edilmiştir. Sağlık emekçilerine minnettarız, dayanışmaya katılan tüm meslek odalarına teşekkür ederiz” .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.