enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BODTO’dan Faaliyetini Sürdüren Üyelere Ücretsiz Maske Dağıtımı Başlıyor…

BODTO’dan Faaliyetini Sürdüren Üyelere Ücretsiz Maske Dağıtımı Başlıyor…

Bodrum Ticaret Odası tarafından faaliyetlerine devam eden üyelerine ücretsiz maske dağıtımı başladı.

Çiçek Bozoğlu/Bodrum Gündem

Yaşanılan koronavirüs pandemisi nedeniyle gerek sosyal hayatın gerek se ticari hayatın devamlılığının sağlanması amacıyla, üyelerin  de talepleri  doğrultusunda Bodrum Ticaret Odası tarafından işyerini kapatmayan ve işlerini sürdüren BODTO üyelerine ücretsiz maske dağıtımı başlıyor.

BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut S. Kocadon yaptığı açıklamada, her işletme başına 20 maskenin ücretsiz olarak BODTO hizmet binasından teslim alınabileceğini belirtirken, “ Odamız üyelerimiz için çalışmaya devam ediyor. Tamamen yerli üretim olan maskeler Odamız tarafından temin edildi ve Bodrum Ticaret Odası üyelerinin işletmelerinde kullanılmak üzere dağıtılmaya başlanacaktır. Hem yönetim kurulu olarak aldığımız kararla hem de üyelerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ücretsiz maske dağıtımı konusunda çalışma yürütüyoruz. Koronavirüs sebebiyle kapalı olmayan ve ticari hayatını sürdüren üyelerimize 20 adet maskeyi ücretsiz olarak imza karşılığında teslim edeceğiz. Bu konuda talebi olan işletmelerimizi Odamıza gelerek maskelerini almaya davet ediyoruz.” Diyerek maske dağıtımı hakkında bilgilendirme yaptı.

İçişleri Bakanlığı genelgesi kapsamında kapalı olmayan ve faaliyetlerini sürdüren Bodrum Ticaret Odası üyelerinin maske teslimi için hizmet binasına gelerek teslim almaları gerektiği duyuruldu.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.