enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

MHP Bodrum İlçe Yönetimi Asım Başaran’ı Partiden İhraç Kararı Almış

MHP Bodrum İlçe Yönetimi Asım Başaran’ı Partiden İhraç Kararı Almış

2000-2015 yılları arasında MHP Bodrum ilçe başkanlığı yapmış ve 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi 25. Dönem milletvekili adayı olan Asım Başaran, gece saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada mevcut ilçe yönetiminin kendisini partiden ihraç edilmesi ile ilgili karar alındığını açıkladı.

Çiçek Bozoğlu/Bodrum Gündem

2000-2015 yılları arasında MHP Bodrum ilçe başkanlığı yapmış ve 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi 25. Dönem milletvekili adayı olan Asım Başaran, gece saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı kısa açıklamada şunları aktardı “ “MHP BODRUM İLÇE TEŞKİLATI 18 MAYIS 2020 AKŞAMI ŞAHSIMLA İLGİLİ İHRAÇ KARARI ALMIŞ. HEM DE BU İLÇE YÖNETİMİ. HİÇ GÜLECEĞİM YOKTU…”

Asım Başaran, kendisine henüz tebliğ edilmiş bir karar olmadığını sadece 18 Mayıs Pazartesi akşamı böyle bir karar alındığına dair bilgi edindiğini ifade ederken yaşanan durum ile ilgili MHP Bodrum İlçe Yönetiminin bir açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu oldu.

Asım Başaran Kimdir?

1965 Trabzon Sürmene’de doğdu. 1988 yılından itibaren Bodrum Yolcu Gemi İşletmeciliği ve Uluslararası Yolcu Taşıma Şirketi’nde Yönetim Kurulu Başkanlığı yapıyor. Başaran,1978 -1980 yılları arasında Ülkü Ocakları Okul Başkanlığı, 2000-2015 yılları arasında ise MHP Bodrum İlçe Başkanlığı görevi yaptı. Bekar olan Başaran, İngilizce biliyor.

7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi 25. Dönem milletvekili adayıydı.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.