enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Yat Kiralama sektöründe İstanbul’un en iyisi Boğaz Çocuğu

Yat Kiralama sektöründe İstanbul’un en iyisi Boğaz Çocuğu

Yat Kiralama taleplerinin en yoğun geldiği illerin başında şüphesiz ki İstanbul geliyor. İstanbul Boğazında yat kiralama hizmeti veren şirketlerden destek alarak ihtiyacınız olan tüm bireysel ve kurumsal organizasyonları planlama imkanınız var. Saatlik olarak en sık organize edilen turların başında doğum günü kutlamaları, bekarlığa veda partileri, yıldönümü yemekleri, sürpriz evlenme teklifleri, mezuniyet baloları, fasıl eğlenceleri ve bekarlığa veda partileri gelmekle birlikte günlük olarak gerçekleştirilen turlar genelde Adalar ve Boğazda planlanan yüzme turları içindir. Saatlik kiralamalar en az 2 saat, günlük turlar da 8 saat üzerinden gerçekleşiyor.

KİRALIK YATLAR İSTEDİĞİNİZ YERDEN HAREKET EDER

İstanbul Boğazında hizmet veren kiralık yatlar çoğunlukla Bebek, Arnavutköy ve Kuruçeşme sahillerinde bağlı olduğundan organizasyon günü geldiğinde yata giriş yapmak ve tur sona erdiğinde inmek için genelde bu sahiller kullanılmaktadır. Ancak 5-10 dakikalık yakın mesafedeki Rumeli Hisarı, Ortaköy, Kuleli ve Kandilli sahilleri de fiyat farkı alınmadan kalkış ve varış noktası olarak kullanılabilir. Daha uzak mesafedeki yerlerin kullanılmasını isteyen müşterilerin ek ücretler ödemeleri gerekecektir. Ayrıca marina ve iskele gibi ücretli kullanıma açık olan yerlerin kullanılmasını isteyen müşterilerin buralardaki palamar ücretlerini ödeme yükümlülükleri bulunmaktadır çünkü firmalar boğazdaki ücretsiz alış/bırakış yerlerini kullanmaktalar.

EN İYİ YAT KİRALAMA ŞİRKETİ BOĞAZ ÇOCUĞU

Sorunsuz bir yat organizasyonu planlamak istiyorsanız hangi yat kiralama şirketinden destek alacağınız çok önemlidir. Bu konuda sizlere tavsiye edeceğimiz tek adres İstanbul Boğazında uzun senelerdir profesyonel ekibiyle hizmet verip kusursuz organizasyonlara imza atan Boğaz Çocuğu yat kiralama ve organizasyon şirketidir. Boğaz Çocuğu, uygun ücretler karşılığında bireyler ve kurumların tüm özel organizasyonları için İstanbul Boğazında 12 ay süresince kesintisiz olarak saatlik ve günlük yat kiralama hizmetleri veriyor. Şirketin filosundaki yatları kahvaltı, kokteyl ve menü hizmeti de alarak kiralayabileceğiniz gibi sadece yat kiralama hizmeti alıp kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilip yatın mutfak malzemeleri kullanılmak istendiğinde firmanın önerdiği sayıda garson hizmeti de alınması gerekecektir. Son derece şeffaf bir fiyat politikası izleyip tüm müşteri adaylarına aynı fiyat tekliflerini sunan şirket saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları ile menüler sunulan tüm ekstra hizmetler için talep ettiği net rakamları büyük bir yatırım yaparak satın aldığı yatkiralama.com sitesi üzerinde tüm site ziayretçileriyle paylaşıyor. Sitedeki fiyatlar sayfasına giriş yaptığınızda hizmet ücretlerini tablo halinde görebileceğiniz gibi kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak hızlıca kendi yat kiralama paketinizi de hazırlayabilirsiniz. Fiyat hesaplama tablosuna kişi sayınızı, kiralama sürenizi, menü ve ekstra hizmet taleplerinizi işaretlemeniz yeterli olacaktır. Yatkiralama.com sitesinden önceki organizasyonlar esnasından çekilen video ve fotoğrafların yanı sıra güzergah bilgisi, menü detayları, sıkça sorulan sorular ve firmanın iletişim detaylarına da ulaşabilirsiniz.

REZERVASYON İÇİN MUTLAKA KAPARO GÖNDERİLMELİ

Boğaz Çocuğu Yat Kiralama sitesinden ihtiyacınız olan her şeyi öğrendikten sonra seçtiğiniz yatı istediğiniz zaman diliminde kendi adınıza rezerve konuma getirmek için atmanız gereken ilk adım şirkete kaparo göndermektir. Kaparo ücreti olarak talep edilen miktar da yat organizasyonu için firmaya ödenmesi gereken toplam ücretin yarısıdır. Kaparo göndermezseniz ilgili yat için kesin rezervasyon yerine kısa süreli geçici opsiyon alırlar ve en kısa sürede kaparo kendilerine geçmezse opsiyonu da kaldırıp diğer müşteri adaylarından gelen rezervasyon taleplerini değerlendirmeye alırlar. Bu nedenle yaz ayları ve özellikle hafta sonu günlerinde İstanbul Boğazındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak rezervasypn yaptırmak için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.. Bir başkası beğendiğiniz yatı kendi adına ayırtmadan siz daha önce davranın!

Yorumlar
  1. Serdar Akar dedi ki:

    Boğaz Çocuğu markasını yanılmıyorsam 2 sene önce kullanmmaya başladı Bekir Abi. 2007 den beri kendi adıyla tanınıyordu yani Bekir Aslan olarak ancak markalaşmaya sonradan gitti ve kendisine en çok yakışan marka ismini aldı. Boğazda yat kiralama niyetinde olan bireyler ve kurumlar tüm özel organizasyonlarınızı gözü kapalı şekilde Boğaz Çocuğu yat kiralama şirketine emanet edebilirsiniz.. İşini hakkıyla yapan nadir yat kiralama şirketlerinden biridir kendileri..

  2. Hasan Candan dedi ki:

    Boğaz Çocuğu bence yat kiralama sektörünün en iyisi. Web siteleri çok güzel bir tasarıma ve zengin bir içeriğe sahip. Yatkiralama.com sitesine giriş yaptığınızda saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları da dahil olmak merak ettiğiniz her şeyi öğrenebiliyorsunuz. Şirketle sadece rezervasyon yaptırmak için iletişim kurmanız yeterli.