enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Muğla’da devlet okullarına 136 güvenlik ve 650 temizlik görevlisi alınacak

Muğla’da devlet okullarına 136 güvenlik ve 650 temizlik görevlisi alınacak

AK Parti Muğla İl Başkanlığından alınan bilgiye göre; bugün itibariyle İŞKUR  sistemi üzerinden, okullarda toplum yararına programı kapsamında çalıştırılmak üzere786 güvenlik ve temizlik personeli alımı başvuruları başladı.

Bodrum Gündem Haber

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete tarafından basına gönderilen bilgiye göre Muğla’da devlet okullarına 136 güvenlik ve 650 temizlik görevlisi alınacak. AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete konu ile ilgili olarak yaptığı açıklama şu şekilde; “Bu kapsamda 136 güvenlik ve 650 temizlik görevlisi alınacak. Başvurular 12 Ağustos ve 17 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı başvuru yapmak isteyen arkadaşlarımızın internet sitesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirmeleri daha sağlıklı olacaktır.

Çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim-öğretim faaliyetlerini gerçekleştirebilmelerini sağlamak üzere   ayrılan 13 milyon tutarındaki bu kaynak için, ilimiz adına  başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, kıymetli Bakanımız Zehra Zümrüt Selçuk’a  İŞKUR  Genel Müdürümüz Cafer  Uzunkaya’ya  milletvekillerimiz Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir’e,süreci  takip eden İŞKUR İl Müdürlüğümüze  çok teşekkür ediyorum. Muğla’mız için hayırlı olsun…”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.