Bodrum Gündem

BODTO Üyesi Acarlar Firması Fortune 500 Listesine Girdi

BODTO Üyesi Acarlar Firması Fortune 500 Listesine Girdi

Acarlar Ticaret Sanayi Turizm A.Ş. Fortune 500 listesinde yer aldı. Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersan, YK Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, YK Başkan Yardımcısı İbrahim Akkaya ve YK Üyeleri Arif Ceylan Satı ve Fatih Efe, 11 Eylül Cuma günü, Bodrum Ticaret Odası üyesi olan Acarlar A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Acar’a tebrik ziyaretinde bulundu.

Bodrum Gündem Haber

Acarlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Acar, “Bodrum Ticaret Odamızın değerli yöneticilerine ziyaretlerinden ötürü çok teşekkür ederim. Kendilerinin de başarılı çalışmalarının devamını dilerim” derken, Acarlar A.Ş. olarak Türkiye’nin en büyük 500 şirketi sıralamasında 269. sıraya yükseldiklerini belirtti.

Köklü Şirketler Marka Değerine Katkı Sunuyor…

BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ise Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer almalarından dolayı Acarlar A.Ş. YK Başkanı Mevlüt Acar’a tebrik ziyaretinde bulunduklarını söyleyerek şunları kaydetti: “Acarlar A.Ş gibi köklü şirketler aynı zamanda bulundukları bölgenin de marka değerine katkı sunuyor. Sayın Mevlüt Acar başarılı çalışmaları ile her zaman bölgemizin gururu olmuştur. Bu da Bodrum Ticaret Odası olarak bizleri hep sevindirmiştir. Kendilerine başarılarının devamını diliyorum…”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.