enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

FACEBOOK, Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı Hesabını Kapattı

FACEBOOK, Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı Hesabını Kapattı

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97. Yılı münasebetiyle parti yönetim kurlu üyelerinin de içinde yer aldığı kutlama klibi ilçe teşkilatının facebook hesabını kapattırdı.

Çiçek Bozoğlu/Bodrum Gündem

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen’in kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ilçe başkanlığı tarafından hazırlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97. Yılı klibi ırkçılık iddiaları nedeniyle kapatıldığı ifade edildi.

İlçe Başkanı Osman Gökmen “Öğrendiğimize göre ırkçılık yaptığımız iddiaları ile hesaplarımız kapatılmış. Şok olduk, kendi adalarımızda kendi denizimizde bayramımızı kutlayamayacak mıyız, vatanımıza sahip çıkmamızı kim engelleyebilir, klibi izleyin bunun herhangi bir yerinde ırkçılık var mı? “ diye konuştu.

İlçe Başkanı Osman Gökmen yaptığı açıklamada “Değerli Bodrumlular 29 Ekim videomuzdan rahatsız olan vatan, bayrak düşmanları tarafından organize etilen şikayetler nedeni ile Ak Parti Bodrum ilçe Başkanlığı sosyal medya hesabımız kapatılmıştır. Hiç bir şikayet, hiç bir tehdit bizi yıldıramaz sadece bize daha çok şevk verir. Konu ile ilgili yasal işlemleri başlattık, hesabımızın açılmasını sağlayacağız, her koşulda toprağımızı savunmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.