enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Müzisyen Ata Vefat Etti

Müzisyen Ata Vefat Etti

Müzisyen Ata vefat Etti

Uzun yıllar Bodrum’da çeşitli mekanlarda sahne alan müzisyen Ata, İstanbul’da geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum’da yaşamını sürdüren bir çok mekanda sahne alan müzisyen Ata, Bodrum turizm sezonu bitimi sonrası İzmir’e gitmiş ve yaşanan deprem sonrası ailesinin yanına İstanbul’a geçmişti.

Müzisyen Ata’nın ani ölümü sevenlerini yasa boğarken, Bodrum’da ki bir gurup arkadaşı  Bodrum Kumbahçe sahilinde “Ata Seni Unutmayacağız” yazılı bir pankart açan sevenleri dualar okuyup helva dağıttılar.

Mücella hanımla evli olan müzisyen Ata’nın Ece isminde bir kızı ve Hazal adında bir oğlu vardı. Ata’nın tüm aile fertleri de kendisi gibi müzisyen.

Müzisyen Ata’nın opera sanatçısı kızı Ece Ata, sosyal medya hesabından babasının vefatı ile ilgili şu sözleri paylaştı: “Bugün hayatımın en zor günü. Ailem ve ben babam Ata’yı kaybetmenin korkunç şokunu ve üzüntüsünü yaşamaktayız. Bu satırları güçlükle yazıyorum ama onu o kadar çok seven var ki maalesef bu haberi bilmelerinin doğru olacağını düşündüm. Sen aramızdan ayrılmadan yaklaşık 3 saat önce “Baba gel değişiklik olsun, saçlarını keseyim” dedim ve sen o hep çok değer verdiğin saçlarını gözünü kırpmadan “Hadi kes” dedin sonra elimde bir tutam saç kaldı ve bana dönüp “Onları atma ölürsem koklarsın” dedin. Ve o an sana çok ama çook kızdım. Ah benim canım babam hissetmiş miydin böyle olacağını bizi üzmek istemedin mi? İyi hissetmiyor muydun? Yoksa bu Dünyada yaşamak artık anlamlı gelmiyordu? Bizi öyle büyük bir üzüntüyle bırakıp gittin ki biz bu acıyı nasıl atlatacağız bundan sonra ne yapacağız bilemiyorum. Sana ölüm hiç yakışmadı baba nolur bu kötü bir kabus olsun. Seni çok özlüyorum.”

Ata, bugün İstanbul Heybeliada’da toprağa verildi.

Ata’nın bir grup arkadaşı Kumbahçe’de onun için yaptırdıkları pankart ile arkasından dua ederek, üzüntülerini paylaştılar…

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.