enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BODTO Meclis Üyesi Nur Tuncer’in annesi Sevim Tuncer vefat etti

Bodrum Ticaret Odası Meclis üyesi, iş insanı Fatma Nur Tuncer’in annesi Sevim Tuncer, kalp yetmezliği nedeni ile 94 yaşında hayata veda etti. Söke’de toprağa verilecek Tuncer için Bodrum’da OASİS Valide Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.

Fatih Bozoğlu – Bodrum Gündem

Bodrum Ticaret Odası Meclis üyesi, iş insanı Fatma Nur Tuncer’in annesi Sevim Tuncer, bir kalp krizi geçirmiş ve buna bağlı olarak bir süredir de yaşlılığa bağlı bazı kronik sorunları nedeniyle Bodrum’da bir özel hastanede tedavi görmekteydi. 1926 doğumlu Sevim Tuncer 11 Aralık gece yarısı 01:00 sularında yaşama veda etti.

Cenaze törenine yoğun bir katılım oldu…

Sevim Tuncer için Cumhuriyet Mahallesi Oasis yanındaki Valide Camii’nde Cuma namazı sonrasında cenaze namazı kılındı.

Cenaze törenine eski bakanlardan İmren Aykut, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ile Meclis Başkanı İlhan Ersan, MHP geçmiş dönem Bodrum İlçe Başkanı Asım Başaran, İYİ Parti Kalkınma Politikaları Turizmden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Tuncer’in iş ortağı ve İYİ Parti Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi Hülya Aşkın, Oasis AVM Genel Müdürü Özgen Özyurt ile Yönetim Kurulu Üyesi Mazhar Vardar’ın da aralarında bulunduğu, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde kılınan cenaze namazı sonrası Sevim Gencer’in cenazesi toprağa verilmek üzere Söke’ye gönderildi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.