enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Bodrum Belediye A.Ş. ihtiyacı olan satın alma gruplarını yayınladı

Bodrum Belediye A.Ş. ihtiyacı olan satın alma gruplarını yayınladı

Bodrum Belediyesi’nin iştirak şirketi Bodrum Belediye A.Ş. 2021 yılı için ihtiyacı olan satın alma gruplarını yayınladı. 2021 yılı için Bodrum Belediye A.Ş’nin işlettiği; cafeler, restaurantlar, otoparklar ve tuvaletlerin ihtiyaçlarına yönelik satın almalar gerçekleşecek. Satın almaları gerçekleşecek ürün grupları için teklifler de alınmaya başlandı.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum Belediye A.Ş.’nin yayınladığı tabloya göre; Şarküteri Grubu, Sebze-Meyve, Dondurulmuş Ürünler, Kuru Gıda, Çay/Kahve/Sıcak İçecekler, Meşrubatlar/Soğuk İçecekler, İlaçlama Firmaları, Tüp/Gaz Alımı, Alkollü İçecekler, Et ve Tavuk, Temizlik-Sarf-Kağıt Malzemeler, Ofis-Kırtasiye Malzemeleri ile Tanker Su Taşımacılığı ürün gruplarında satın almalar gerçekleştirilecek. Teklif vermek isteyen firmaların, Bodrum Belediye A.Ş. satın alma birimine ulaşarak randevu oluşturması gerekiyor. Randevunun ardından belirlenen tarihte ürün tanıtımını gerçekleştirecek olan firmalar ile fiyat ve koşullar da görüşülecek.

Teklif verecek firmaların, Bodrum Belediye A.Ş satın alma birimiyle iletişime geçmesi gerekiyor. Aşağıdaki numaradan Bodrum Belediye A.Ş. satın alma birimine ulaşabilecekleri bildirildi.

Tel: 0 (252) 313 85 60

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.