enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Ula’da kumar baskını

Ula’da kumar baskını

Muğla’nın Ula ilçesinde kumar için yer ve imkan sağlamak suçundan 24.048 TL ve sosyal mesafe kuralını ihlal ettikleri için 32.400 TL olmak üzere toplam 56.448 TL ceza kesildi.

Bodrum Gündem Haber

Muğla İl Jandarma Komutanlığı Ula İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan istihbari çalışmalar sonucu, Ula İlçesi Kızılkaya Mahallesinde bulunan ve günü birlik kiralanan evde kumar oynandığı bilgisinin alınması üzerine, 16.02.2021 günü saat 03.00 sıralarında Muğla İl Jandarma Komutanlığı JASAT Timi, Ula İlçe Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan müşterek operasyonda; ev sahibinin M.B. isimli şahıs olduğu, evin salon ve balkon kısmında D.G., E.T., İ.K., Ü.K., R.A., Y.M., U.M., S.D. L.Y., O.U., B.Y., D.D., O.T., M.K., D.T., M.B., F.O. ve S.K. isimli şahısların teksas holdem tarzında kumar oynadıkları tespit edildi.

Olayla ilgili M.B. isimli şahıs hakkında kumar için yer ve imkan sağlamak suçundan adli işlem başlatıldı, 18 şahsa kumar oynamaktan 24.048 TL ve sosyal mesafe kuralını ihlal ettikleri için 32.400 TL olmak üzere toplam 56.448 TL idari yaptırım uygulandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.