enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Muğla Heyeti Gençlik ve Spor Bakanıyla Görüştü

Muğla Heyeti Gençlik ve Spor Bakanıyla Görüştü

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete,  AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan, 6 Belediye Başkanından ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Kaplan’dan oluşan Muğla heyeti, TBMM’de Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Muharrem Kasapoğlu ile bir araya geldi.

Bodrum Gündem Haber

Görüşmede, Muğla’da devam eden Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımları ele alındı.
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete,  AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan  ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakıp Otgöz, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, Ula Belediye Başkanı Özay Türkler, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir ve AK Parti gençlik Kolları Başkanı Burak Kaplan’dan den oluşan Muğla heyeti Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu ile bir araya geldi.


“Muğlamıza Müjdeler”
TBMM’de Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu ile görüşen Muğla heyeti, görüşme sonrasında, paylaşılan konularda Sayın Bakandan söz aldılar. Muğla’mıza hayırlı olsun dediler.

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu’ndan alınan sözler;

“Seydikemer ilçesine: 1 adet gençlik merkezi, 2 adet halı saha, mevcut futbol sahasının revize edilmesi, futbol kulübüne yardım.
Ortaca ilçesine: Kapalı spor salonu, dört adet tenis kortu, 3 adet halı saha, 10 Adet basket potası.
Dalaman ilçesine: , Gençlik merkezi, 2 adet tenis kortu, 2 adet halı saha, 10 adet basket potası, spor kulübüne destek.
Ula ilçesine: Gençlik Merkezi ,2 adet halı saha, Akyaka atıl spor sahasının bakım ve onarımı, Ula merkezindeki spor alanının sentetik zeminle kaplanması.
Köyceğiz ilçesine: 3 adet halı saha, 1 adet tenis kortu ve spor kulübüne yardım.
Kavaklıdere ilçesine: 2 adet halı saha, 1 adet tenis kortu, yüzme havuz bakım onarım ve hizmete geçmesi için gerekli nakdi yardım, Kavaklıdere Belediye Spor Kulübüne nakdi yardım.
Yatağan ilçesine: 1 adet sentetik çim yüzeyli futbol sahası, 1 adet basketbol- voleybol sahası, 1 adet tenis kortu yapımı.
Marmaris Bozburun Mahallesine 1 adet halı saha yapımı.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.