Bodrum Gündem

Denetlemelerimiz üst düzeyde devam edecek

Denetlemelerimiz üst düzeyde devam edecek

Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy; Marmaris ve Datça’nın tek karayolu giriş noktası olan Çetibeli mevkiinde, jandarma ekiplerinin uygulamasına katıldı ve denetlemelerde bulundu.

Bodrum Gündem Haber
Marmaris İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Murat Çam ev sahipliğinde gerçekleşen uygulama ve denetlemede Kaymakam Aksoy; Marmaris’e giriş yapan araç yolcularının evraklarını kontrol etti, yetersiz gördüklerini de usulüne uygun yapılması gerekenleri hatırlattı.


Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy; Coronavirüs Pandemisi’nin ilk gününden beri Marmaris’te alınan tedbirlerle ve Marmaris sakinlerinin tedbirlere uyumu sayesinde süreci şu ana kadar büyük bir başarıyla getirdiklerine dikkat çekerek “29 Nisan’da başlayıp 17 Mayıs’da sona erecek tam kapanma dönemi, beklediğimiz sonuçların alınması açısından çok önem taşıyor. Bizde bu çerçevede yaptığımız çalışmaların bir parçası olarak, Çetibeli Jandarma Karakol noktasında yaptığımız uygulamanın etkinliğini denetlemek için buradayız.  Gördüğümüz kadarıyla gelen vatandaşlarımızın hemen hemen hepsinde uygun izin belgeleri var. Bundan sonrada denetlemelerimiz üst düzeyde devam edecek. İnşallah bu dönem sonunda vakaların ciddi bir şekilde düşmesini bekliyoruz. Tabi ki hedefimiz sıfır vaka. Marmaris’te gerek yeni gerek toplam hasta sayısının hızla düştüğünü gözlediğimizi memnuniyetle belirtmek isterim. Vatandaşlarımızdan bu süre içerisinde bu tedbirlerin en iyi sonucu vermesi için gerekli hassasiyeti göstermelerini bekliyorum. Marmaris Pandeminin başından beri her zaman iyi bir noktada oldu. Bunu başta sağlık çalışanlarımız, güvenlik görevlilerimiz olmak üzere, aynı zamanda Aziz Marmaris hemşerilerimizin hassasiyetine, dikkatine borçlu olduğumuzu biliyorum. Şimdiden herkesin mübarek ramazan bayramını kutluyorum.” dedi.

YK-Enerji-14062024
YK-Enerji-14062024
previous arrow
next arrow
Yorumlar