enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Milletvekili Gökcan’dan Anneler Günü Mesajı

Milletvekili Gökcan’dan Anneler Günü Mesajı

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan; “Cennetle müjdelenen ve üstlendikleri kutsal sorumluluğu, sevgi, saygı, sabır,  şefkat ve merhamet duygularıyla yerine getiren kendi annemin ve tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor,  saygı, minnet ve şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Bodrum Gündem Haber

Milletvekili Gökcan yayımladığı mesajda;  “Cenneti annelerin ayakları altında” gören bir inancın mensupları olan bizler, “Annelerimizin kıymetini bilmeli, onlara öf bile dememeli, her daim yanlarında olmalıyız” ifadelerine yer verdi.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan mesajında şunları kaydetti,

“En yüce hasletlerin timsali olan annelerimiz, şefkat dolu yürekleriyle, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin yetiştirilmesinde ve hayata atılmasında önemli rol üstlenmektedirler. Annelik, yalnızca bir çocuğu hayata getirmek değildir. Annelik, bir rol model olarak, bizleri karakter, duygu ve düşünce olarak da şekillendiren kutsal bir görevdir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de belirtiği gibi “Büyük başarılar kıymetli anaların yetiştirdikleri seçkin evlatlar sayesinde olmuştur.”

Özgüvenli, başarılı ve sağlam karakterli gençlerin arkasında mutlaka annelerimiz vardır. Bir ömür boyu bizleri koruyan,  yol gösteren ve her zaman yanımızda olan annelerimiz aslında bizim koruyucu meleklerimiz gibidir. Annelerimiz bu açıdan hakları asla ödenemeyecek kutsal bir görev ifa etmektedirler.

Annelerimizin bizler için yaptıkları sonsuz fedakârlıklar için ne yapsak azdır.  Bizler de annelerimizi her daim hoş tutmalı, ilgilenmeli ve tecrübelerinden yararlanmalıyız. Ömrünü bizlere adayan, yemeyen yediren, uyumayan uyutan, bizleri gözünden bile sakınan annelerimize layık hayırlı evlatlar olmaya gayret etmeliyiz.

Siyasetçiler olarak bizler de, annelerimizden öğrendiğimiz sabrı ve fedakârlığı örnek alıyor ve insanlarımızı herhangi bir karşılık beklemeden yürekten seviyor, saygı gösteriyoruz. Annelerin değerini ve önemini bilen AK Parti İktidarlarımız döneminde de Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde annelerimize yönelik çok sayıda düzenleme yaptık, plan ve projeyi hayata geçirdik.

Pandemi nedeni ile ellerini öpemediğimiz annelerimizi arayarak kutlamalıyız. Gelecekte; ellerini öperek, kucaklaşarak hep birlikte kutlayacağımız sağlıklı, mutlu nice anneler günü diliyorum. Hayatlarını ailelerine adayan, her zaman saygı ve sevginin en büyüğünü hak eden tüm annelerimizin, Anneler Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor; ahirete irtihal etmiş annelerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.