enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Milletvekilleri Demir ve Gökcan’dan müjde

Milletvekilleri Demir ve Gökcan’dan müjde

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan; Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit GÜL  ile TBMM’de, Muğla’ya yapılacak yatırımları görüştüklerini belirtti.

Bodrum Gündem Haber

Milletvekili Demir ve Gökcan, görüşmeye ilişkin yaptıkları açıklamada;  “Seydikemer Belediye Başkanımız Yakup Otgöz ve Kavaklıdere Belediye Başkanımız Mehmet Demir ile birlikte bugün Adalet Bakanımızla Muğla’mız ve ilçelerimiz için çok verimli bir toplantı yaptık. Muğla’mıza ve ilçelerimize Yeni Adalet Sarayları kazandırıyoruz. Muğla’mızın ihtiyaç duyduğu personel eksiği de tamamlanacaktır” değerlendirmesinde bulundu.

Milletvekili Demir ve Gökcan’dan Muğla Merkeze yeni Adalet Binası Müjdesi

Adalet Bakanı ile görüşmeleri sonucunda Muğla Merkeze yeni Adalet Sarayı yapılması için 50 dönümlük arazinin tahsis edildiğini belirten Demir ve Gökcan, “Arazinin imarına ilişkin süreç devam ediyor. Adalet Sarayı’nın proje ve ihale süreci için hazırlıklar da yapılıyor” dedi.

Yatağan Adliye Sarayı’nın ihalesi süreci de devam ediyor

Yatağan Adalet Sarayı binası için de temaslarının olumlu sonuçlandığını, yer tespiti ve proje çalışmalarının tamamlandığını açıklayan Milletvekili Demir ve Gökcan; “İhale sürecinin hızlandırılacağı müjdesini verdi” dedi.

Seydikemer ilçesinde de Adliye Sarayı kurulması için hazır bina bulunduğunu belirten Milletvekili Demir ve Gökcan, Adalet Bakanın yasal düzenleme yapılarak Adalet Sarayı açılması için çalışma başlatacaklarını ifade ettiğini açıkladılar. Dalaman ve Ortaca ilçelerin birlikte kullanacağı yeni Adalet Binası için de yer tespiti yapıldığını açıklayan Milletvekili Demir ve Gökcan, “tahsis ve imar çalışmaları sonrası yeni Adalet Sarayı’na kavuşacağız” dedi. Fethiye’ye yeni Adalet Sarayı yapılması için de görüşmede bulunduklarını belirten Demir ve Gökcan; Fethiye’ye yakışan Adalet Sarayı’nı da hayata geçirmek bize nasip olacaktır ifadesini kullandı.

Milletvekili Demir ve Gökcan; Kavaklıdere ilçesinde de cezaevi yapılması için arsa tahsis edildiğini ve proje çalışmalarına başlanacağını bildirdi.

Milletvekili Demir ve Gökcan:  Tüm amacımız Muğla’mıza yeni yatırımlar kazandırmaktır

Muğla’ya yapılan önemli yatırımlar için başta Sayın Cumhurbaşkanına ve Sayın Adalet Bakanına şükranlarını sunan AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan; “Milletvekili seçildikleri günden beri Muğla’ya sayısız yatırım kazandırdık. Söz verdiğimiz gibi yatırım ve hizmetlerimiz devam edecektir. Hemşerilerimizin tüm taleplerini titizlikle takip ediyoruz.  Hemşerilerimiz müsterih olsun. Her şey Muğla’mız ve sevgili hemşerilerimiz” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.