enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

İki yıl aradan sonra toplantılara start verdiler

İki yıl aradan sonra toplantılara start verdiler
07.06.2021
0
A+
A-

HOTED Onursal Başkanı Hakan Halit Yeni, Muğla bölgesindeki housekeeping derneklerini ziyaret ediyor.

Bodrum Gündem Haber

Ülke genelinde Housekeeping camiasına yönelik yaptığı başarılı çalışmalarıyla ve turizm emekçilerinin hakları, sorunları, özellikle pandemi sürecinde emekçilerin yaşadıkları mağduriyetlerle ilgili sert açıklamalarıyla yakından tanınan, turizmci, HOTED onursal Başkanı Başdanışmanı, Executive Hk Müdürü Hakan Halit Yeni, Fethiye, Marmaris, Muğla ve Bodrum’u kapsayan Ege turuna çıktı. Hakan Halit Yeni Housekeeping derneklerini ziyaret edip, pandemi sonrası izlenecek yol haritasıyla ilgili toplantılarına devam ediyor. Bir süre daha devam edecek olan toplantıların Bodrum bölümünde, Universal kimyanın destek ve katkılarıyla, Bodrum Kat Hizmetleri Yöneticileri Deneği (KAHDER)’in organize ettiği toplantı, Gündoğan’da bulunan Baia otelin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Pandemi kuralları çerçevesinde belirli sayılarla gerçekleştirilen toplantıya, Kahder Bodrum yönetimi ve üyelerinin yanı sıra Fethiye Housekeeping Yöneticileri Derneği (Fekhed) Fethiye başkanı Gülsüm Ayar, Ercan insan kaynakları sahibi Yaşa Özak ve Universal kimya yetkilileri katıldı.

Toplantıyla ilgili kısa bir açıklama yapan Kahder Bodrum yönetimi adına Zeliha Tunca  “iki yıl aradan sonra onursal başkanımız Hakan Halit Yeni’nin ziyaretleri kapsamında ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Pandemi dolayısıyla neredeyse iki yıla yakın bir süredir emekçiler olarak çok zor günlerden geçiyoruz. Pandemi sonrası süreç dâhil birçok konuyu istişare edip, konuşma fırsatı bulduk. Basta onursal başkanımız Hakan Halit Yeni olmak üzere, katılan katkı sağlayan herkese Kahder ailesi olarak teşekkür ediyoruz. İlerleyen zamanlarda sürpriz organizasyonlarla tekrar bir araya geleceğiz.” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.