enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Sahil Güvenlik Komutanlığının 39. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı

Sahil Güvenlik Komutanlığının 39. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı

Muğla Valisi Orhan Tavlı Sahil Güvenlik Komutanlığının 39. Kuruluş Yıl Dönümü ile ilgili yazılı basın açıklaması yayınladı.

Bodrum Gündem Haber

Sahil ve kıyıların güvenliğinin sağlanması görevini başarıyla yürüten ve İçişleri Bakanlığının önemli bir kolluk kuvveti olan Sahil Güvenlik Komutanlığının 39. kuruluş yıl dönümünü kutladığını belirten Muğla Valisi Orhan Tavlı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Sahil Güvenlik Komutanlığımız, üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde olduğu gibi 1484 km kıyı şeridine sahip ilimizde de kıyılarımızın emniyetinin ve güvenliğinin sağlanmasının yanı sıra; can kurtarma faaliyetlerinde, yasa dışı göç ve kaçakçılığın önlenmesinde, yasa dışı su ürünleri avcılığı ve deniz kirliliği ile mücadelede özverili ve başarılı çalışmalarıyla bizleri gururlandırmaktadır.

39 yıldır üstlenmiş olduğu tüm vazife ve sorumlulukları, her kademedeki nitelikli ve donanımlı personeliyle başarıyla yerine getiren Sahil Güvenlik Komutanlığımızın kuruluş yıl dönümünü kutluyor, tüm mensuplarına çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Yorumlar