enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Meral Akşener Muğla’ya geliyor

Meral Akşener Muğla’ya geliyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 28 Haziran Pazartesi günü Muğla’ya geliyor. 
Bodrum Gündem Haber

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener; Milas, Muğla merkez ve Marmaris’te esnaf ziyaret ve incelemeleri sonrasında Ankara’ya dönecek.
28 Haziran tarihinde Genel Başkan Meral Akşener’in Muğlalılarla buluşmasını sabırsızlıkla beklediklerini, ziyaret için il ve tüm ilçe teşkilatlarının en iyi şekilde hazırlandığını belirten İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe,  “Sayın Genel Başkanımızın Muğlalı hemşehrilerimizle buluşması il teşkilatı olarak hepimizde büyük bir heyecan yaratmıştır. Parti yöneticilerimizle birlikte ülkemizi karış karış dolaşan; esnafın, çalışanın, emeklinin, çiftçinin yani her alanda üreten vatandaşın derdini dinlemesi, grup toplantılarında, edindiği izlenimleri yüksek sesle dillendirip iktidarı uyarması ülkemizin ve milletimizin geleceği için umut ışığı olmaktadır. Gittiği her yerde ‘Yürüdüğün yolda, inandığın davada yalnız değilsin’ diye haykıran Aziz Milletimiz, Muğla il ve ilçe teşkilatları olarak bizlere de hem büyük bir sorumluluk yüklüyor, hem de çalışmalarımıza ışık tutuyor. Tüm Muğla teşkilatı olarak biz de bu kutlu davada Sayın Genel Başkanımıza yol arkadaşlığı yapmaktan onur ve gurur duyuyoruz. İnanıyoruz ki Muğlalı hemşehrilerimiz 28 Haziran’da Sayın Genel Başkanımızı bağrına basacaktır” dedi.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Muğlalılarla buluşmak üzere 28 Haziran’da Muğla’da vatandaşlar ile bir araya gelecek olduğu program şu şekilde;
İYİ Parti Lideri Akşener, saat: 11.00’de Milas-Bodrum Havalimanı’nda il yöneticileri tarafından karşılanacak, ardından Milas’ta çeşitli temaslarda bulunacak ve Milaslı esnaflarla dertleşecek.
Genel Başkan Akşener Milas programının ardından Menteşe İlçesi’ne  hareket edecek. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret edecek olan Akşener, bu kez Menteşe ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirecek.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Muğla il merkezindeki programın ardından beraberindekilerle Marmaris programına katılacak. Genel Başkan Akşener, aynı gün akşam saatlerinde yine Milas-Bodrum Havalimanı’ndan Ankara’ya uğurlanacak.

Yorumlar

  1. ms dedi ki:

    Muğla’da soğan yok şimdi ip nasıl bir canbazlık yapacak