enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Milas’ımıza Huzurevi kazandırıyoruz

Milas’ımıza Huzurevi kazandırıyoruz

AK Parti Muğla Milletvekilleri Demir ve Gökcan, Muğla’ya her alanda yatırım kazandırmaya ve her türlü hizmeti getirmeye devam ettiklerini belirterek; “söz verdiğimiz gibi ilk günkü aşk ve şevkle çalışmaya devam ediyoruz. Bu kez de elleri öpülesi büyüklerimiz için huzurevi yapılması için arsa tahsisi yaptırdık” dedi.

Bodrum Gündem Haber

Milas’ta ihtiyaç duyulan huzurevi için Bakanlık nezdindeki görüşmeleri sonucu, Milas İsmetpaşa Mahallesi’nde bulunan Hazine’ye ait yaklaşık 15 dönümlük arsayı tahsis ettirdiklerini açıklayan Milletvekilleri Demir ve Gökcan,  şu bilgileri paylaştı:

“100 kişi kapasiteli Milas Huzurevi Projesini yatırım programına aldırdık. İmar ve proje çalışmalarını müteakip, ihale sürecine geçilecek ve inşaatına başlanacaktır. Şimdiden sevgili hemşerilerimize hayırlı olsun diyoruz. Muğla’mıza kazandırdıkları yatırımlar için başta Genel Başkanımız Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm Bakanlarımıza, hemşerilerimiz adına teşekkür ediyoruz. Durmak yok yola devam ilkesi ile yatırım ve hizmetlerimiz kesintisiz sürecektir”  ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.