enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Gökcan, Kurban Bayramını kutladı

Gökcan, Kurban Bayramını kutladı
19.07.2021
0
A+
A-

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan,  Kurban Bayramı nedeni ile bir mesaj yayınladı.

Bodrum Gündem Haber

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan mesajında; Bayramların,  Milletimiz için kutsal ve müstesna günler olduğunu belirterek, “Bunun için bayramlar, yardımlaşmanın, kardeşliğin sevginin yoğun olarak yaşandığı önemli bir zaman dilimidir.  Mübarek Kurban Bayramımız, Muğla’mız ve Ülkemiz için hayırlara, birliğe, beraberliğe ve dayanışmaya vesile olsun” dedi.

“Bu kutsal günlerde, bayramların manasına uygun olarak, kimsesizlerin kimsesi olmalı ve yoksullara yardımcı olmalıyız” diyen Milletvekili Gökcan açıklamasında şunları kaydetti.

“Bayramımızı;  birlik, beraberlik ve dayanışma içinde kutlamalıyız…

Sevgi, saygı, birlik ve beraberlik gibi ulvi değerlerin en üst düzeye çıktığı bayram günlerini, hep birlikte dayanışma içerisinde yaşamalıyız.

Çocukları hatırlamalı, yetimlere, öksüzlere, hastalarımıza,  yaşlılarımıza özel itina göstermeliyiz.

Bayramın bu anlayışın güçlenmesine, birbirimize daha sıkı sarılmamıza ve gönüllerin bütünleşmesine vesile olmasını temenni ediyorum.

İyi günde, kötü günde birlik olduk ve birbirimize kenetlendik…

Kadim Türk Milleti, dönem dönem yaşadığı iç ve dış saldırılara, hain FETÖ terör örgütünün darbe girişimine karşı;  iyi günde de, kötü günde de birlik olmuş, birbirine kenetlenmiştir.

Tek yürek, tek yumruk olmuş ve bu şekilde binlerce yıldır tarih sahnesinde var olmuştur, var olmaya da devam edecektir.

Karşılaştığımız her saldırıyı da bu hasletimizle savuşturmayı başarmış bir milletiz.

Geleceğe ümitle bakmalı, karamsarlıktan uzak durmalıyız.

Her badireyi bertaraf edecek güce ve kudrete sahip bir millet olarak, bu bayramda da geleceğe ümitle bakmalı, karamsarlıktan uzak durmalıyız.

Bayramların bize sunduğu heyecanı, mutluluğu, kardeşliği ve yardımlaşma duygusunu içtenlikle yaşamalı ve çocuklarımıza, gelecek nesillere aktarmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Muğlalı hemşerilerimiz olmak üzere, milletimizin,  ülkemizin ve tüm İslam Alemi’nin Kurban Bayramını kutluyor, mutluluk, sevgi,  barış, güven ve huzur içerisinde bir bayram diliyorum.”

Yorumlar