enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

THY bayram için 427 ek seferin 48 uçuşunu Bodrum’a gerçekleştiriyor

THY bayram için 427 ek seferin 48 uçuşunu Bodrum’a gerçekleştiriyor
19.07.2021
0
A+
A-

Türk hava Yolları Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre 16-25 Temmuz tarihleri arasında yurt içi seferlerine 427 ek uçuş eklendi.

Çiçek Bozoğlu /Bodrum Gündem

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, Twitter hesabından “Şimdi yeniden bir arada olma, hasret giderme zamanı… Zor günleri ‘aşı’yorken’ eski bayramları hatırlama, yaşama zamanı… Bu bayram daha fazla mutluluğu taşıyabilmek için 427 ek sefer gerçekleştireceğiz. Şimdi yeniden Türk Hava Yolları ile kavuşma zamanı.” Yazılı bir paylaşımda bulundu.

16-25 Temmuz’da, 427 ek yurt içi seferleri İstanbul, Ankara, Bursa ve Kocaeli’nden Türkiye’nin dört bir yanındaki 30 havalimanına gerçekleşecek.

Bayram öncesi oluşan yoğun talebi değerlendiren THY, 249 ek seferi İstanbul Havalimanından,  74 sefer AnadoluJet ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan, 100 sefer Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan gerçekleştirecek. Ayrıca yurt dışı uçuşlara da başlayan Anadolu jet yurt dışında 5 noktaya 14 ek sefer yapacak.

Trabzon’a, İstanbul ve Ankara’nın yanı sıra Bursa ve Kocaeli’nden de ek uçuş planlandı. 61 ek seferle Trabzon bir numaraya oturdu. 48 ek uçuşla Bodrum en çok tercih edilen ikinci hat olma özelliğine sahip olurken 44 uçuş ile Antalya Havalimanı üçüncü sırada yer aldı. takip ediyor.

Ek seferlerin en fazla olduğu günler ise 95 uçuş ile 17 Temmuz Cumartesi, 105 uçuş ile 25 Temmuz Pazar tarihleri olacak.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.