enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

MİTSO ve mahalle muhtarları Milas için el ele

MİTSO ve mahalle muhtarları Milas için el ele

MİTSO Yönetimi, bir süre önce genel kurulunu yapan Milas Mahalle Muhtarları Derneğini ziyaret ederek yeniden yönetim kurulu başkanlığına seçilen Mehmet Çoban’ı ve yönetim kurulu üyelerini kutlayarak yeni görev dönemleri için başarılar dilediler.

Bodrum Gündem Haber

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit bir süre önce yapılan genel kurulda yeniden dernek başkanlığına seçilen Milas Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Çoban ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarını ziyaret ederek kutladılar. Ziyaret sırasında Mehmet Çoban başkanlığındaki yeni yönetim kurulu üyelerini kutlayan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, özellikle Milas ürünlerinin kalitesinin korunması, arttırılması ve tanıtımı için muhtarlarla işbirliği yapmak istediklerini belirtti. Başta zeytin, zeytinyağı ve bal olmak üzere Milas ürünlerinin tanıtımında önemli gelişmeler sağladıklarını anlatan Reşit Özer, “Muhtarlarımızdan isteğimiz ürünlerimizin kalitesinin korunması ve daha da arttırılması için üreticilerin bilinçlendirilmesidir. El birliği ile üreticilerimizi bilinçlendirdikçe, üretim kalitesini arttırdıkça Milaslı üreticilerimizin kazancı daha da artacaktır” dedi.

Milas Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Çoban da MİTSO Yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Milas ürünleri için MİTSO’nun çalışmalarını takdir ediyoruz. Biz de mahalle muhtarları olarak bu konuda elimizden gelen desteği göstermeye hazırız. Sonuçta Milas hepimizin. Hepimiz el birliği ile Milas’ı çok daha iyi yerlere getirebiliriz” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.