enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

İş’ten Sesler Korosu, Bodrum için sahnede

İş’ten Sesler Korosu, Bodrum için sahnede

İş’ten Sesler Korosu, 11 Eylül 2021 Cumartesi günü saat 20.00’de Bodrum Antik Tiyatrosu’nda gerçekleşecek olan konserde Bodrum’un yaralarını sarmaya hazırlanıyor.

Bodrum Gündem Haber

İş ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan sosyal yardımlaşma ve iyilik hareketi C- Majör İş’ten Sesler Korosu, bu kez orman yangınlarından zarar gören Bodrum’u yeşillendirmek ve yaraları sarmak için Şef Özlem Abacı yönetiminde unutulmaz bir konsere imza atmaya hazırlanıyor. Tiyatro, televizyon ve sinema dünyasının ünlü ismi Hakan Bilgin’in sunuculuğunu yapacağı geceye ünlü sanatçılar Onur Akın, Nebil Özgentürk, Bekir Ünlüataer, Bülent Özdemir & Gökçe, Serap Yenici, Ragıp Arda Bıcılı, Burcu Hancı ve Asiye Palu gibi değerli sanatçılar katılım gösterecek. 11 Eylül 2021 Cumartesi günü saat 20.00’de Bodrum Antik Tiyatrosu’nda gerçekleşecek olan konserde, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Türk Pop Müziği’ne ait şarkılar seslendirilecek. “Her Nota 1 Fidan” sloganıyla Bodrum Belediyesi ve Bodrum Tanıtma Vakfı himayelerinde organize edilen konser, müzikseverlere müzikal bir yolculuk yaşatacak.

Sianji Grup Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır başkanlığında Türkiye ekonomisine yön veren iş insanları ve sanatçıları tarafından 2016 yılında kurulan C-Majör İş’ten Sesler Korosu, yıllardır STK’larla birlikte gelirini genelde çocukların sağlığı ve eğitimine harcamak üzere bağış konserleri düzenliyorlar.

C-Majör İş’ten Sesler Korosu, 11 Eylül 2021 Cumartesi günü saat 20.00’de Bodrum Antik Tiyatrosu’nda gerçekleştireceği konser ile bu kez orman yangınlarından büyük zarar gören Bodrum’u yeşillendirmek ve yaraları sarmak için şarkı söylemeye hazırlanıyor.  Koronun şefliğini üstlenen Özlem Abacı yönetiminde, ünlü sanatçılar, Hakan Bilgin’in sunuculuğunu yapacağı geceye ünlü sanatçılar Onur Akın, Nebil Özgentürk, Bekir Ünlüataer, Bülent Özdemir & Gökçe, Özlem Abacı, Serap Yenici, Ragıp Arda Bıcılı, Burcu Hancı ve Asiye Palu gibi değerli sanatçıların sahne alacağı konseri, tiyatro, televizyon ve sinema dünyasının tanınan ismi Hakan Bilgin sunacak. Denizbank, Doc. Dr. Aydın Arslan, Dentistanbul ana sponsorluğunda, Ajanda Pr, Çizgi Reklam, Sianji Well-Being Resort Bodrum, Meşealtı Otantik Kebap, Ramada Plaza, Umay Değer Kat, Zibziart sponsorluğunda ve TC Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla, Bodrum Belediyesi ve Bodrum Tanıtma Vakfı himayelerinde gerçekleşecek olan konserde, müzikseverleri unutulmaz bir ziyafet bekliyor.

Sayın Ahmet Aras’ın başkanlığını yaptığı, Kurucusu Recai Çakır’ın olduğu Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV), geride bıraktığı 25 yıl boyunca gerçekleştirdiği tanıtım çalışmaları ve uluslararası fuar organizasyonlarıyla, Bodrum’un turizm gelirlerine önemli katkılar sağlamaktadır. 118 üyeden oluşan Bodrum Tanıtma Vakfı, yaptığı tanıtım çalışmaları ile dünyaca ünlü turizm fuarlarına global turizm pastasından daha fazla pay alabilmek için katılım sağlanması, turizm alanında bilimsel analizler yapılması, Bodrum’un marka değerine uygun sosyal ve kültür etkinliklerinin organize edilmesi ve turizm sektörüne yönelik ürün çeşitliliğinin sağlanması faaliyetlerini yürüterek turizm gelirinin artmasına önemli katkılar sağlamaktadır.

Bu zamana kadar düzenledikleri konser organizasyonlarının gelirini Dünya Engelliler Vakfı, İstanbul Down Sendromu Derneği, Çocuk Eğitim Derneği, Mehmetçik Vakfı, TOÇEV ve Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışlayan C-Majör İş’ten Sesler Korosu, Ege ve Akdeniz bölgesinde gerçekleşen orman yangınları için farkındalık yaratmaya çalışıyor. Başta Sianji Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır ve Kurucu üyeleri arasında Atasay Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer, Denizbank CEO’su Hakan Ateş, Ener Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Işık, Dedeman Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Merhum Murat Dedeman, Tezmaksan Makine San. Tic. A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Fatma Aydoğdu, Vakıfbank Eski Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan ve birçok iş insanından oluşan 110 kişilik C-Majör İş’ten Sesler Korosu, farklı projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.