enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Yeni Atama ve Düzenlemeler Geldi

Yeni Atama ve Düzenlemeler Geldi

Bodrum Belediyesinde Başkan yardımcısı Emel Çakaloğlu’nun görevden alınmasını takiben belediyenin diğer alanlarında da değişiklikler yapıldı.

Çiçek Bozoğlu/Bodrum Gündem

Geçtiğimiz hafta sonu  İki yıl önce başkan yardımcılığı görevine getirilen Emel Çakaloğlu’nun yerine aynı partiden belediye meclis üyesi İlknur Ülküm Seferoğlu getirilmişti.

Yaşanan bu görev değişikliği sonrasında Bodrum Belediyesi hem başkan yardımcısı değişikliği hem de organizasyon yapısında yer alan diğer değişikliklerle ilgili yazılı bir bilgilendirmede bulundu.

Belediye organizasyon şemasında yapılan değişiklikler şu şekilde;

1 . 18 Eylül 2019 tarihinden itibaren Başkan Yardımcılığı görevine atanan  Meclis Üyesi Emel Çakaloğlu’ndan boşalan Başkan Yardımcılığı görevini, 06 Eylül 2021 tarihi itibariyle Meclis Üyesi Av. İlknur Ülküm Seferoğlu yürütecektir.

2 . 06 Eylül 2021 tarihinden itibaren Zabıta Müdürlüğü Başkanlığa bağlanmıştır.

3 . 06 Eylül 2021 tarihinden itibaren İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü ile Emlak ve İstimlak Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Av. İlknur Ülküm Seferoğlu’na bağlanmıştır.

4 . 06 Eylül 2021 tarihinden itibaren Destek Hizmetleri Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Tayfun Yılmaz’a bağlanmıştır.

5 . 06 Eylül 2021 tarihinden itibaren Destek Hizmetleri Müdür Vekilliğine Şef Serdar Kaya getirilmiştir.

6 . 06 Eylül 2021 tarihinden itibaren Veteriner İşleri Müdürlüğü ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Ummahan Yurt’a bağlanmıştır.

7 . 06 Eylül 2021 tarihinden itibaren Veteriner İşleri Müdür Vekilliğine Tekniker Hasan Duman getirilmiştir.

8 . 06 Eylül 2021 tarihinden itibaren Plan ve Proje Müdürlüğüne bağlı Planlama ve İmar Durum Bürosu Başkanlık Oluru ile Planlama Bürosu olarak değiştirilmiştir.

9 . 06 Eylül 2021 tarihinden itibaren İmar ve Şehircilik Müdürlüğü bünyesinde Başkanlık Oluru ile İmar Durum Bürosu oluşturulmuştur.

10 . 06 Eylül 2021 tarihinden itibaren Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı olan İhale İşleri Bürosu Başkanlık Oluru ile Mali Hizmetler Müdürlüğüne bağlanmıştır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.