enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Sağlık ve ihtiyaç malzemeleri yangın bölgesine ulaştırıldı

Sağlık ve ihtiyaç malzemeleri yangın bölgesine ulaştırıldı
21.09.2021
0
A+
A-

Ufuk Üniversitesi, yaşanan orman yangınları nedeniyle “Birlikten Kuvvet Doğar” mottosuyla, Ankara Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü’nün olurları ile 11 Ağustos 2021 tarihinde bir ay süreli yardım kampanyası başlatmıştı.

Bodrum Gündem Haber

Titizlikle yürütülen kampanya kapsamında, toplanan nakdi yardımlarla sağlık yardım malzemeleri alınırken, yardımseverlerden ise ihtiyaç malzemeleri toplandı.

Sağlık ve ihtiyaç malzemeleri, Muğla İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü-Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı koordinatörlüğünde, 17 Eylül 2021 tarihinde Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Arzu Pampal ve kampanya koordinatörü Dr.Öğr.Üyesi F. Elif Çelik tarafından Muğla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı yetkilisi Özay Figen Gökdağoğlu ve Muğla AFAD Müdürlüğünde Sosyal Çalışmacı olarak görev yapan Nurşen Alataş’a teslim edildi.

Prof.Dr. Pampal ve Dr. Öğr. Üyesi Çelik yardım malzemelerinin teslim edilmesinin ardından Muğla Vali Yardımcısı Caner Yıldız’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Ufuk Üniversitesi’nin söz konusu yardım kampanyası ve sosyal sorumluluk alanındaki faaliyetleri hakkında görüşüldü.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.