Bodrum Gündem

BODTO Başkanından Cumhuriyet Bayramı Mesajı

BODTO Başkanından Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yılı için bir kutlama mesajı yayınladı.

Bodrum Gündem Haber

Başkan Kocadon mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Işığı ile bugün hala yolumuzu aydınlatmaya devam eden ve gelecekte de aydınlatacak olan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün vatanımızı çağdaş, modern ve gelişmiş bir seviyeye taşımak için ilan ettiği Cumhuriyetimizin bu sene 98. yılını kutlamaktan dolayı onurlu ve gururluyuz.

Demokratik ve anayasal bir rejim olan Cumhuriyet yolunda mücadele veren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak tüm silah arkadaşlarını, gazilerimizi ve kahraman şehitlerimizi minnetle anıyorum.

Cumhuriyetimizi korumak ve geliştirmek bizlerin en büyük ödevi ve görevidir! Bu yolda yarının geleceği olan gençlerimizin cumhuriyeti doğru tanıması, ilke ve inkılapları benimsemesi çok mühimdir. Bu anlamda ailelere ve öğretmenlerimize büyük görev düşmektedir.

Sözlerimi tamamlarken vurgulamak isterim ki Cumhuriyetimizi büyük bir coşku, sevinç ve gururla kutlamaya devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin 98. yılı kutlu olsun!”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.